Produkty Badura, wiosna 2024

875 produktów

Badura

Badura to polska marka obuwnicza, założył ją Zdzisław Badura. Wszystko zaczęło się w 1979 roku, od warsztatu rzemieślniczego. W ciągu ponad 40 lat istnienia niewielki zakład szewski stopniowo zamienił się w prężnie prosperującą firmę. Dzisiaj Badura produkuje buty dla kobiet, mężczyzn i młodzieży. Mimo posiadania największej fabryki obuwniczej w Polsce, wciąż niektóre modele wykonywane są ręcznie. To świadczy nie tylko o przywiązaniu do tradycji obuwniczych, ale również dbałości o każdy detal. W procesie tworzenia obuwia marka wykorzystuje najlepsze jakościowo skóry: bydlęcą skórę sauvage, trwałą skórę cielęcą, skórę crust barwioną ręcznie i skórę kozią charakteryzującą się nieprzeciętną delikatnością. Marka śledzi najnowsze trendy i wprowadza je do swoich kolekcji. Jednocześnie dzięki staraniom doświadczonych rzemieślników buty Badury prezentują się unikatowo, jak małe dzieła sztuki.

Obecnie Badura posiada ponad 50 salonów w Polsce. Eksportuje swoje produkty również do krajów UE, oraz Rosji i Ukrainy. W ofercie marki prócz obuwia na każdą porę roku i okazję, znajdują się również dodatki: torebki, paski, portfele i nawet bransoletki. Głównym celem założyciela marki było zapewnić klientom luksus - dostarczyć im produktów oryginalnych i komfortowych jednocześnie. Badura jest marką stworzoną dla miłośników elegancji, pozwala wyróżnić się w tłumie. Nowoczesne wzornictwo, dbałość o jakość materiałów i precyzja wykonania sprawiają, że grono wiernych klientów tej marki stale się powiększa.

Buty Badura to propozycja dla wymagających konsumentów, którzy mają dość masowości. Badura to klasa i dojrzałość w wyjątkowej formie. Marka potwierdza ten wizerunek również poprzez liczne ciekawe kolaboracje i projekty. W 2016 roku zainicjowała projekt Badura Icons. Zaprosiła do niego dwie piękne kobiety – Anetę Kręglicką oraz Natalię Siódmiak. Znana wszystkim ikona stylu oraz młodziutka modelka mają symbolizować dualizm marki – połączenie klasyki z najnowszymi trendami. Badura zaskoczyła również współpracą z polską marką modową LA MANIA. Limitowaną kolekcję pomogła stworzyć Joanna Przetakiewicz – założycielka i dyrektor kreatywna LA MANII. Kunsztowne wykonanie, niepowtarzalny styl i współpraca z ikonami stylu, czynią Badurę jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek obuwniczych w Polsce.

Obejrzano 60 z 875 produktów