Kolekcja produktów Bershka, zima 2018

Produkty Bershka
0produktów

Bershka

Bershka jest popularną marką odzieżową, która w swojej ofercie posiada ubrania zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Skierowana jest głównie do młodych osób, które chcą podążać za najnowszymi trendami ze świata mody. W asortymencie sklepów Bershka odnajdziemy również obuwie, torebki, biżuterię, portfele czy okulary przeciwsłoneczne. Niedawno do sprzedaży wprowadzono również kosmetyki produkowane przez markę. Bershka wyróżnia się z pewnością atrakcyjnymi cenami, co sprawia, że na produkty popularnej marki może sobie pozwolić niemal każda z nas. Ponadto kupując w sklepach Bershka, możemy mieć pewność, że nasze stylizacje będą zgodne z panującymi trendami!

Bershka powstała w 1998 roku i należy do hiszpańskiej firmy Intidex. Swoje produkty kieruje do młodych klientów, którym zależy na modnym, oryginalnym wyglądzie. Bershka niezwykle szybko zaczęła zyskiwać popularność i rozpoczęła otwieranie nowych sklepów w wielu krajach. Obecnie popularną markę znajdziemy nie tylko w Hiszpanii, ale m.in. we Włoszech, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Indonezji, Japonii, Egipcie czy Tunezji. Sklepy Bershka znajdują się również w Polsce we wszystkich większych miastach. Zakupy możemy zrobić również w internecie! Bershka posiada sklep online, dzięki czemu zakupimy modną odzież oraz dodatki bez wychodzenia z domu. Wszystkie produkty podzielone są na kategorie, dzięki czemu poruszanie się po internetowej witrynie jest niezwykle proste. Co więcej, w sklepach Bershka często organizowane są wyprzedaże, kiedy modną odzież można nabyć w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach! Popularna marka to strzał w dziesiątkę dla młodych osób, szukających modnych, ale jednocześnie niedrogich ubrań oraz dodatków.

Marka Bershka stworzona została z myślą o młodych ludziach świadomych obecnych trendów oraz mających własny, niepowtarzalny styl. I takie właśnie osoby przedstawia w swoich kampaniach reklamowych! W spotach Bershki wystąpiły m.in. Reece King, Grace Gao, Jeon June, Karolina Wąż oraz popularna blogerka modowa Maffashion. Bershka działa także w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej klienci mogą być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat popularnej marki. Profil znanej sieci sklepów odzieżowych możemy odnaleźć m.in. na portalu Facebook, Instagram czy Twitter.