Buty z cekinami, kolekcja wiosna 2024

60 produktów

Buty z cekinami

Choć cekiny swój moment świetności przeżywały w ostatnim stuleciu, nie oznacza to, że wyszły z łask. Wciąż są uwielbiane przez projektantów i zdobią nie tylko damskie ubrania czy akcesoria, ale również buty. Błyszczące, okrągła blaszki pojawiają się na wielu modelach obuwia i w różnej ilości. Odbijając światło, przyciągają uwagę i nie mogą pozostać niezauważone! Kiedyś kojarzone jedynie z wieczornymi wyjściami, dziś pojawiają się w stylizacjach na co dzień.

Buty z cekinami występują w różnej postaci. Wielu osobom kojarzą się głównie ze szpilkami, idealnymi na wieczorne wyjścia. Taki model butów jest świetnym pomysłem na imprezę i z pewnością przyciągnie spojrzenia. Ale ta błyszcząca ozdoba pojawia się również w innych wariantach. Cekiny widnieją na balerinach czy sandałach, zarówno tych z płaską podeszwą jak i obcasem. Na rynku znaleźć można także buty sportowe ozdobione cekinami. Kto powiedział, że podczas treningu nie możesz błyszczeć? Mieniące się blaszki można również spotkać na botkach czy trampkach. Są świetnym wyborem na co dzień! Czasy, w których cekiny zarezerwowane były jedynie na imprezę, już dawno minęły. Nie bój się włączać ich do swojej codziennej stylizacji. Buty z cekinami sprawią, że będziesz przyciągać spojrzenia. Z pewnością ożywią Twój look i nadadzą mu blasku! Dzięki temu, że cekiny występują na butach zarówno letnich, jak i zimowych, możesz błyszczeć przez cały rok!

Zastanawiasz się do jakiej stylizacji będą pasować buty z cekinami? Z wszelkimi błyszczącymi ozdobami warto uważać. Gdy pojawią się w nadmiarze, możesz prezentować się niekorzystnie. Jeśli jest to stylizacja na co dzień, do butów z cekinami dobierz prosty, minimalistyczny outfit. Unikaj wzorów i błyszczących elementów. Buty pokryte cekinami grają tu główną rolę, pamiętaj! Jeśli zastanawiasz się nad outfitem na imprezę, do cekinowego obuwia możesz dobrać małą czarną bądź inną jednokolorową sukienkę. Jeśli Twoje buty nie są gęsto pokryte błyszczącymi blaszkami, możesz wpleść cekiny również w górne partie stylizacji. Pamiętaj jednak, że nie może być ich za dużo. Musisz być ostrożna, dlatego bluzka lub torebka z małym błyszczącym elementem w zupełności wystarczy. W przeciwnym razie osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego. Jeśli natomiast Twoje obuwie w całości pokryte jest cekinami, zrezygnuj z błyszczących elementów w swojej stylizacji. Nadmiar cekinów nie będzie korzystnie się prezentować. Pozwól butom z cekinami odegrać tu główną rolę!

Obejrzano 60 z 60 produktów