Kolekcja produktów C&A, zima 2018

Produkty C&A
0produktów

C&A

C&A to międzynarodowa sieć sklepów odzieżowych. Wszystko zaczęło się w niemieckim miasteczku Mettingen. Tam wychowali się bracia Clemens i August Brenninkmeijer – od skrótów ich imion wzięła się nazwa marki. Ich rodzina zajmowała się obwoźną sprzedażą lnu i w ten sposób bracia zdobyli doświadczenie w branży. W 1841 roku wyemigrowali z Niemiec i w holenderskim Sneek założyli przedsiębiorstwo odzieżowe. Przez 20 lat obwoźnej sprzedaży odzieży, zyskali szacunek i reputację wśród mieszkańców okolicznych gospodarstw. W 1860 roku bracia otworzyli pierwszy sklep C&A . Od samego początku wychodzili naprzeciw potrzebom klientów, oferując ubrania w różnych rozmiarach, po przystępnych cenach. W ciągu kolejnych lat, bracia stopniowo otwierali kolejne sklepy: w pobliskim Leeuwarden i Amsterdamie. Pojawiło się nowe pokolenie, które starało się kontynuować rodzinną tradycje i jednocześnie wcielać w życie własne biznesowe pomysły.

W XX wieku dzięki unowocześnieniu metod produkcji, marka C&A mogła tworzyć modną i jednocześnie tanią odzież, na którą wreszcie stać było większość społeczeństwa. Jednocześnie C&A zaczęła wprowadzać dla swoich klientów dość nowatorskie, jak na tamte czasy rozwiązania jak np. możliwość zwrotu zakupów czy tez sklepy samoobsługowe. To nowoczesne podejście przy bardzo szerokim asortymencie w przystępnych cenach, zapewniło C&A uznanie klientów. Przez 170 lat istnienia C&A cały czas wyróżnia się doskonałym wyczuciem trendów. Kiedy w latach 60-tych kostiumy bikini budziły zgorszenie, marka C&A podchwyciła trend i przekonała do niego klientów.

Obecnie C&A posiada ponad 1050 sklepów w całej Europie. Wciąż zarządzana jest przez rodzinę Brenninkmeijer – jej członkowie obsadzają najważniejsze stanowiska w firmie. Niezmiennie stawia w centrum uwagi potrzeby klienta. Oferuje bardzo szeroki asortyment ubrań, akcesoriów i obuwia, przeznaczony dla kobiet, mężczyzn, dzieci a nawet niemowląt. C&A nie pomija więc żadnej grupy wiekowej. Czerpie inspiracje z wybiegów modowych i wprowadza je do swoich kolekcji, pamiętając jednocześnie o tym, by produkty były komfortowe i miały charakter użytkowy. C&A wspiera politykę zrównoważonego rozwoju, produkując swoje ubrania z szacunkiem dla środowiska naturalnego.