Kolekcja produktów Camaieu, zima 2018

Produkty Camaieu
0produktów

Camaieu

Camaieu to francuska marka odzieżowa dla kobiet. Jej początki sięgają roku 1984 – wtedy to 4 mężczyzn, których połączyła podobna estetyka, założyło butik w Lens. Pasjonowało ich projektowanie kobiecych i funkcjonalnych ubrań, o ciekawej kolorystyce. Ich celem było stworzyć markę odpowiednią dla wszystkich kobiet na każdą okazję. Założyciele zaczerpnęli nazwę od techniki plastycznej camaieu. Autorskie projekty twórców marki, charakteryzujące się wysoką jakością materiałów i wykonania, szybko zyskały popularność wśród Francuzek. Wkrótce marka otworzyła butiki w całej Francji , stając się numerem jeden mody typu pret-a-porter. Sukces w rodzimej branży, zachęcił Camaieu do ekspansji zagranicznej. Sieć marki zaczęła się stopniowo rozszerzać m.in. o takie państwa jak Włochy, Hiszpania czy Czechy. W Polsce Camaieu jest obecna od 2002 roku.

Obecnie Camaieu posiada ponad 900 sklepów w 15 krajach na świecie. Jest to najpopularniejsza marka odzieżowa wśród Francuzek, na co wskazują przeprowadzone badania ankietowe. To marka stworzona dla kobiet indywidualistek, które znudzone są powszechną masowością, chcą prezentować się stylowo i fantazyjnie każdego dnia. Wciąż kontynuowany jest pomysł regularnych dostaw nowości – w każdym tygodniu marka oferuje swoim klientkom ponad 100 nowych produktów. Autorskie kolekcje i atrakcyjne ceny sprawiają, że grono wiernych fanek marki wciąż się powiększa. Camaieu ma również swój sklep internetowy, co jest dużym ułatwieniem dla klientek, które nie przepadają za zakupami w zatłoczonych galeriach handlowych.

Projektanci Camaieu inspirują się najnowszymi trendami i wprowadzają je do swoich kolekcji, nie zatracając przy tym swojego charakterystycznego stylu. Jednocześnie jest to marka bardzo uniwersalna – ubrania znajdzie tam zarówno elegantka jak i miłośniczka niezobowiązujących rozwiązań. Warto zwrócić uwagę również na buty marki Camaieu – mnogość fasonów sprawia, że znajdziemy tam model na każdą okazje, w dowolnym stylu. Marka oferuje bardzo szeroki wybór szali i apaszek w fantazyjnych wzorach, które mogą ożywić codzienną stylizację. Camaieu już od ponad 30 lat zapewnia kobietom ubrania w nieprzeciętnym stylu – trudno o markę, która w równym stopniu troszczyłaby się o spełnienie modowych potrzeb klientek.