Produkty CCC, lato 2024

2091 produktów

CCC

CCC to polska marka obuwnicza. Została założona w 1999 roku przez Dariusza Miłka, ale tak naprawdę o jej początkach można mówić już 10 lat wcześniej. Wszystko zaczęło się po transformacji ustrojowej, w roku 1989. Wtedy to Dariusz Miłek zaczął handlować na bazarach. Początkowo sprzedawał elektronikę i chemię zagraniczną. Pomysł sprzedawania butów zrodził się z czystego przypadku. Niewypłacalny kontrahent, zamiast pieniędzy zaoferował Miłkowi rosyjskie buty. Bardzo szybko udało mu się je sprzedać, co przekonało młodego biznesmena do spróbowania swoich sił w branży obuwniczej. Zaczął skupować buty od polskich hurtowni. W połowie lat 90-tych przedsiębiorca założył firmę „Miłek”, która zajmowała się detalicznym i hurtowym handlem obuwiem.

W 1999 roku Miłek zarejestrował swoją firmę pod nazwą CCC ( czyli Cena Czyni Cuda). Równocześnie podjął współpracę z ponad setką franczyzobiorców. Dzięki przystępnym cenom, marka CCC szybko zyskała uznanie Polaków. Dzisiaj CCC jest liderem w polskiej branży obuwniczej. W fabryce obuwia w Polkowicach produkuje 3 mln par butów rocznie. Sprowadza również towar z Chin. Firma zajmuje się dystrybucją obuwia nie tylko w Polsce, ale również na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Austrii, Chorwacji, Słowenii, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Bułgarii, Ukrainy i Serbii. Marka CCC oferuje bardzo duży wybór butów i torebek dla kobiet, mężczyzn i dzieci. CCC śledzi najnowsze trendy i wprowadza je do swoich kolekcji – to marka stworzona dla klientów, którzy lubią być na czasie.

Marka CCC wspiera zawodowe grupy sportowe. Sponsoruje żeńską grupę koszykarską CCC Polkowice i zawodową grupę kolarską CCC Sprandi Polkowice. Marka promuje również najlepszą zawodową grupę kolarską w kraju. Grupa CCC była wielokrotnie nagradzana Laurem Konsumenta. To marka bardzo uniwersalna, o bardzo szerokim asortymencie – w jej sklepach można kupić buty na każdą porę roku i każdą okazję. Ponadto CCC zajmuje się sprzedażą obuwia takich flagowych marek jak: Puma, Converse czy New Balance. CCC swój sukces zawdzięcza przede wszystkim dwóm czynnikom: przystępnym cenom i wyczuciu trendów.

Obejrzano 60 z 2091 produktów