Kolekcja produktów Cubus, wiosna 2018

Produkty Cubus
0produktów

Cubus

Cubus to skandynawska marka odzieżowa. Jej początki sięgają roku 1966 – wtedy to w Sandnes w Norwegii powstała pierwsza fabryka odzieży. Produkty marki szybko zyskały popularność, co zachęciło akcjonariuszy do ekspansji na rynki zagraniczne. Od 1995 roku Cubus należy do firmy Varner Group. Pierwszy sklep marki Cubus w Polsce został otworzony w 1996 roku. Obecnie Cubus posiada ponad 230 sklepów (w Norwegii, Szwecji, Polsce, Łotwie i Niemczech) i zatrudnia ponad 4 000 pracowników. Celem marki było dostarczyć ludziom ubrania modne i jednocześnie komfortowe. W ofercie Cubusa znajduje się odzież i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Wysoka jakość produktów oraz komfortowe fasony sprawiają, że od ponad 10 lat Cubus utrzymuje się wśród najpopularniejszych marek odzieżowych.

Projektanci marki śledzą najnowsze trendy i wprowadzają je do swoich kolekcji. W produkcji wykorzystują wysoko gatunkowe materiały, zachowując przy tym przystępne ceny. Marka wyróżnia się bardzo rygorystyczną kontrolą jakości – wadliwe partie ubrań są wychwytywane zanim trafią na sklepowe półki i wieszaki. Dzięki takiemu podejściu liczne grono wiernych klientów marki wciąż się powiększa. Klienci cenią Cubusa za szeroki i zróżnicowany asortyment – w sklepie ubierze się cała rodzina, od 2-letniego szkraba po dorosłą kobietę. Znacznie ułatwia to zakupy i likwiduje konieczność biegania po zatłoczonej galerii, by znaleźć ubrania dla każdego członka rodziny.

W ofercie Cubusa przeważają ubrania w stylu casualowym, ale miłośnicy elegancji również znajdą coś dla siebie. Marka oferuje klasyczne, sprawdzone rozwiązania, dla klientów w każdym wieku. Nastolatki będą zachwycone old-schoolowymi swetrami Cubusa w pastelowych kolorach. Z kolei kobietom, które obowiązuje w pracy sztywny dress code przypadną do gustu eleganckie i jednocześnie wygodne spodnie z rozszerzanymi nogawkami. Mężczyźni na pewno nie przejdą obojętnie obok designerskich T-shirtów Cubusa. Cubus wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich ludzi. Prowadzi swój sklep internetowy, co jest dużym ułatwieniem dla zapracowanych klientów, którzy nie mają czasu na zakupy w galeriach handlowych. Ponadto marka angażuje się w liczne akcje charytatywne – współpracuje np. z UNICEF-em.