Czapki full cap, kolekcja zima 2018

czapki full cap
1produktów

Stylowe czapki
typu full cap

Czapki typu full cap nosili na początku baseballiści – ten rodzaj nakrycia głowy został zaprojektowany w 1954 roku. Jego wygląd od początku nie uległ zmianie – prosty daszek i brak zapięcia z tyłu to cechy charakteryzujące full cap’y. Szybko z boiska przeniosły się na trybuny. Stamtąd droga do męskiej była krótka. Zainteresowali się nimi też dealerzy narkotyków. Z biegiem lat full cap’y pokochały kobiety. W latach 90. XX wieku raperzy spopularyzowali czapki typu full cap na skalę światową. Obecnie taka czapka kojarzy się z szeroko pojętym street stylem. Najmodniej jest nosić ją daszkiem do przodu.

Czapka full cap jest prostym sposobem na oryginalny wygląd i doskonałym uzupełnieniem sportowej stylizacji. Może być gładka, bez żadnych napisów i jednobarwna. Jeśli chcesz pokazać, co jest dla Ciebie ważne, sięgnij po full cap, który Ci w tym pomoże – z wyraźnym pritem lub napisem. Pozwoli Ci to zamanifestować swój indywidualizm. Przy zakupie zwróć szczególną uwagę na rozmiar czapki, ponieważ nie ma ona możliwości dopasowania rozmiaru poprzez manipulację zapięciem. Pamiętaj, żeby czyścić ją tylko od wewnętrznej strony. Jeśli zbrudzi się z wierzchu, delikatnie przetrzyj ją zwilżoną szmatką z płynem.

Idąc na trening, włóż spodnie dresowe lub legginsy i prosty T-shirt. W chłodniejsze dni na ramiona zarzuć ciepłą bluzę lub kurtkę typu bomber jacket. Na nogi załóż sneakersy. Uzupełnieniem stylizacji będzie sportowa torba i właśnie full cap.

Jeśli chcesz postawić na bardziej casualową stylizację czapkę full cap zestaw z jeansami typu boyfriend zakończonymi przed kostką lub samodzielnie wywiń nogawki – sprawi to, że noga będzie prezentowała się zgrabniej i jeansową koszulą. Czapka świetnie przełamie ten ponadczasowy total look. Na nogi załóż trampki. Tak chodzi m.in. Rihanna. W wersji bardziej dziewczęcej, sięgnij po dopasowaną, gładką sukienkę przed kolano. Jeśli będzie zimno, okryj się ramoneską.