Czółenka na koturnie, lato 2021

411produktów

Czółenka na koturnie

Damskie czółenka na koturnie to ten model butów, który będzie idealnie pasował do każdej z nas. Wszystkim kobietom marzą się długie i smukłe nogi. Niestety nie każda z nas miała to szczęście i została obdarzona z natury wysokim wzrostem. Ale jest na to sposób. Projektanci zadbali o to, aby zadowolić każdą kobietę i dlatego stworzyli buty, które mogą zaradzić kobiecym problemom i jednocześnie być bardzo wygodne oraz eleganckie!

Czółenka na podeszwie typu koturna posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy. Nie dość, że pięknie prezentują się na stopie, to jeszcze do tego są wygodne. Koturny mają to do siebie, że są o wiele stabilniejsze niż obcasy typu szpilka. Nasze nogi nie męczą się w tak szybkim czasie i możemy być spokojne o to, że damy radę przechodzić w koturnach długie godziny. Dodatkowym plusem przemawiającym za wybraniem koturn jest to, że pasują one do każdej z nas. Gdy mamy tęższe łydki, zazwyczaj zastanawiamy się, czy szpilki nie podkreślą tego jeszcze bardziej, ale z drugiej strony marzymy o tym, aby założyć wyższe buty... Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji są czółenka na koturnie. Nie dość, że wygodne, to do tego na pewno nie uwypuklą żadnego mankamentu naszej figury.

Tak jak stykamy się z różnymi wysokościami koturn, tak też istnieje wielość materiałów, z których są one wykonane. Materiałowe czółenka z koturną wykonaną z korka będą się świetnie prezentować do codziennych stylizacji. Dopasowując do nich oversizową bluzkę i jeansowe rurki postawisz na szyk i wygodę jednocześnie. Koturny wykonywane są również z gumy, tworzyw sztucznych, drewna oraz nawet splecionych ze sobą sznurków, dlatego wszystko zależy od Ciebie, które wybierzesz i na jaką okazję akurat je potrzebujesz.

Istnieje wiele modeli czółenek na koturnie. Począwszy od wysokości koturny, skończywszy aż na wyborze odpowiedniego koloru. Mogą być one materiałowe, zamszowe lub skórzane. Często spotykany fason to ten z paseczkiem na kostce, który zapewnia dodatkową stabilność. Rozróżniamy również czółenka na koturnie z odkrytymi palcami, jak i w całości zabudowane. Mogą mieć zaokrąglone lub szpiczaste noski. Gama kolorów od czarnego, czerwonego, aż po srebrne lub w ciekawe printy również robi wrażenie. Dlatego nie czekaj tylko już dziś postaw na wygodę i wygląd w jednym. Wybierz swoje wymarzone czółenka na koturnie spośród setek dostępnych w naszym katalogu!