Produkty DeeZee, wiosna 2024

1798 produktów

DeeZee

DeeZee to polski sklep internetowy zajmujący się sprzedażą obuwia dla kobiet. Działa już od ponad 10 lat i jest najbardziej uznanym sklepem tego typu w Polsce. To rodzinne przedsiębiorstwo powstało spontanicznie z ogromnej fascynacji modą – jego pomysłodawcą była prezes firmy Dominika Żak. Celem sklepu od samego początku było tworzenie obuwia o niepowtarzalnym charakterze w przystępnych cenach. DeeZee inspiruje się światowymi trendami i wyróżnia ogromną świadomością potrzeb klientów. Proponuje obuwie o ciekawym stylu na każdą okazję. Popularność DeeZee wynika również ze sprawnej obsługi klienta – zlecenia są realizowane w terminie, a ewentualne zwroty czy wymiany przeprowadzane bezproblemowo. Prawdziwym jest stwierdzenie, że DeeZee stawia przede wszystkim na satysfakcję klientów co przekłada się na rosnące grono fanów tej marki.

Ogromną zaletą DeeZee jest bardzo szeroki asortyment – znajdziemy tam praktycznie każdy rodzaj butów w różnorodnych modelach. DeeZee nie kieruje swoich produktów do konkretnej grupy wiekowej – buty znajdzie tam zarówno dojrzała kobieta jak i nastolatka. Poza tym zawsze są one niebanalnie zaprojektowane – każda nowa kolekcja zachwyca innowacyjnością. DeeZee bez przerwy stara się podążać za światową modą – w związku tym bardzo często wprowadza nowości oraz zaskakuje klientów regularnymi promocjami. DeeZee jako sklep internetowy jest również zadbane od strony technicznej – wrażenie robi minimalistyczna szata graficzna. Poza tym DeeZee cały czas jest w interakcji ze swoimi klientami – prowadzi lookbooka, bloga oraz funpage na Instagramie i Facebooku.

O wyrobionej renomie DeeZee świadczy fakt, że jego produkty wybierają takie polskie gwiazdy jak: Justyna Steczkowska, Anna Wendzikowska czy Edyta Górniak. Buty DeeZee są również polecane przez najpopularniejsze blogerki modowe, które często wykorzystują je w swoich stylizacjach. Jednak chyba najbardziej dobitnym potwierdzeniem niepowtarzalności tej marki, jest uznanie projektantów mody, którzy wykorzystują produkty DeeZee na swoich pokazach. Marka jest również nierzadko wybierana przez stylistów najważniejszych polskich magazynów modowych. DeeZee jest dzisiaj liderem spośród polskich obuwniczych sklepów internetowych. Jeśli od zawsze zachwycasz się oryginalnymi butami, DeeZee z pewnością Cię nie zawiedzie!

Obejrzano 60 z 1798 produktów