Kolekcja produktów F&F, zima 2018

Produkty F&F
0produktów

F&F

F&F to brytyjska marka odzieżowa wywodząca się z sieci supermarketów Tesco. Powstała w 2000 roku i szybko zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Od 2008 roku marka obecna jest w Polsce. Dzisiaj, F&F jest dostępna w około 600 sklepach w Europie Środkowej i 150 na całym świecie. Początkowo markę F&F spotkać można było wyłącznie w supermarketach Tesco, jednak później zaczęto również otwierać salony samodzielne. F&F oferuje odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Asortyment jest bardzo szeroki, kupimy tam bazowe elementy garderoby w klasycznych fasonach oraz modowe hity. Sukces marki F&F to rezultat wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów – można tam zaopatrzyć w ubrania całą rodzinę, bez uciążliwej wędrówki po innych sklepach.

Projektanci marki F&F śledzą najnowsze trendy i wprowadzają je do swoich kolekcji. Jednocześnie produkty F&F w żaden sposób nie ocierają się o kicz – to klasyka z lekkim twistem, za którą przepadają wielbicielki prostoty. W ofercie F&F znajdziemy ubrania w stylu casualowym – odpowiednie zarówno do pracy jak i na relaks po godzinach. Popularnością cieszy się linia ubrań Active – jest to odzież przeznaczona do ćwiczeń. Dzięki starannemu dobieraniu materiałów i ponadczasowym rozwiązaniom , F&F wyznacza nową jakość „mody z supermarketów”. Marka posiada również bardzo rozbudowaną linię F&F Home, która obejmuje akcesoria do salonu, jadalni i łazienki. Produkty z linii F&F Home charakteryzuje ponadczasowy design i minimalizm.

F&F to wysoka jakość w przystępnych cenach. Na początku 2017 roku marka przystąpiła do programu Greenpeace Detox Campaign. W związku z tym zobowiązała się do produkcji odzieży bez wykorzystywania toksyn i chemikaliów. Produkty F&F powstają wyłącznie w fabrykach, które przestrzegają zasad Inicjatywy Etycznego Handlu (ETI). F&F ma swoją stronę internetową - można tam obejrzeć ubrania z najnowszych kolekcji. Ponadto na stronie internetowej znajduje się zakładka „Inspiracje” gdzie regularnie publikowane są stylizacje z wykorzystaniem produktów marki oraz modowe porady. Planowane jest otwarcie sklepu online F&F w Polsce.