Portfele damskie Guess, lato 2023

Portfele damskie Guess w Allani.pl – oryginalne, markowe modele

Nie zawsze zwracamy na nie uwagę, jednak portfele to ważne akcesoria. Służą jako wygodne miejsce organizacji dokumentów i gotówki oraz stylowe dodatki. Portfele damskie Guess pozwolą Ci poczuć, czym jest dobra jakość oraz nowoczesne wzornictwo. Gdzie kupić oryginalne, markowe portfele Guess? Oczywiście w Allani.pl! Nasza oferta galanteryjna jest na tyle bogata, że z pewnością znajdziesz dla siebie portfel, który będzie pełnił funkcję organizera oraz nacieszy oko.

Praktyczne i stylowe portfele damskie Guess – must have stylowej kobiety

Zazwyczaj, gdy kupujemy portfel, liczymy, że posłuży jak najdłużej i nie znudzi się za szybko. I właśnie dlatego portfele damskie Guess zyskały uznanie kobiet na całym świecie. Marka Guess istnieje od 1981 roku i od razu znalazła się w segmencie marek premium. Wraz z prestiżem idzie wysoka jakość i ponadczasowość.

Damskie portfele Guess wykonywane są z wysokiej jakości materiałów a układ kieszeni i przegródek jest skrupulatnie przemyślany. Wnętrze jest pojemne, ułatwia przechowywanie i organizację dokumentów. Wysoka jakość wykonania oraz zastosowane materiały czynią portfele Guess gadżetem, który służy swoim właścicielkom długie, długie lata!

Czym wyróżniają się portfele damskie Guess? Najważniejsze cechy

Nie tylko wnętrze portfelu zaskarbiło sobie zamiłowanie kobiet do marki Guess. Bardzo dużym wabikiem jest wygląd zewnętrzny, który wyróżnia się unikatowym, bogatym wzornictwem. Guess jako marka słynie z ekstrawaganckich zdobień pełnych przepychu, ale nie zapomina o minimalistkach. Dla nich tworzone są klasyczne, proste w formie portfele damskie. Guess ma jednak kilka charakterystycznych elementów, które wyróżniają ich produkty.

Portfele damskie marki Guess wyróżnia:
  • Logomania – każdy portfel zdobi logo, które występuje w 3 wersjach: jako literka G, pełna nazwa marki oraz trójkąt z charakterystycznym znakiem zapytania.
  • Ponadczasowy design – portfele damskie, które są dostępne dzisiaj, były modne 10 lat temu i z pewnością będą na czasie za kolejne 10 lat.
  • Zdobienia – modele z nadrukiem pokrywa charakterystyczny, unikalny wzór z emblematami.
  • Różnorodność – portfele damskie Guess dostępne są w różnych rozmiarach, mają różny układ wewnętrzny oraz zdobienia. Bardzo łatwo dobrać je pod indywidualny gust.

Portfel damski Guess – mały czy duży? Dobierz odpowiedni rozmiar

Dobór wielkości portfela to sprawa dość indywidualna. Pomyśl o tym, ile dokumentów potrzebujesz nosić ze sobą. Weź także pod uwagę, np. dość obszerny dokument OC, który musisz mieć ze sobą zawsze, gdy prowadzisz samochód. Na szczęście, damskie portfele Guess mają duże rozmiary, które pomieszczą najważniejsze rzeczy. Dominują w nich prostokątne modele zapinane na zamek lub klapę z zatrzaskiem.

Wolisz jednak małe portfele? Guess ma i takie w swojej ofercie. Niewielkie, kwadratowe zapinane na zamek lub płaskie saszetki przeznaczone do przechowywania kart. Mieszczą się one nawet w małej torebce! I o tym warto pamiętać – portfel powinien zmieścić się w torebce. Nie chcesz go chyba nosić w ręce, prawda?

Ile kosztują portfele damskie Guess? Cena modelu z nowej kolekcji i wyprzedaże

Popularność portfeli damskich Guess to zasługa nie tylko wysokiej jakości i wzornictwa, ale również ceny. Marka Guess, mimo że należy do sektora premium, oferuje swoim klientkom i klientom bardzo zrównoważone, przystępne ceny.

Ile kosztują portfele damskie Guess? Cena zależy od tego, czy produkt pochodzi z nowej kolekcji, czy z wyprzedaży. W pierwszym przypadku za klasyczny portfel zapłacisz już ok. 220 zł. Średnio portfele kosztują od 250 do 350 zł. Natomiast portfele Guess damskie z wyprzedaży upolujesz już za 150 zł! Saszetki na karty to koszt ok. 120 zł.
398 produktów

Obejrzano 60 z 398 produktów