Produkty House, lato 2018

produkty House
2167produktów

House

House to polska marka odzieżowa. Początek dała jej krakowska firma ARTMAN SA, ale obecnie house należy do LPP SA, czyli największej sieci odzieżowej w Polsce, która ma swoim posiadaniu również marki: Cropp, Reserved, Mohito i Sinsay. House liczy ponad 150 salonów w Polsce i ok. 120 w innych europejskich krajach. Ubrania marki House projektowane są z myślą o młodych ludziach, dla których duże znaczenie ma muzyka. Nie bez powodu house sam opisuje się jako „markę dźwięków i młodości”. W związku z tym marka house współorganizuje wiele festiwali muzycznych i artystycznych eventów - m. in. jest patronem iFestiwal’u odbywającego się w Gdańsku i Warszawie. Sponsoruje również takich artystów jak: Sky Ferreira, Die Antwoord czy The Neighbourhood.

Marka House jest stworzona dla wielbicieli miejskiego stylu, gustujących w oryginalnych połączeniach nowoczesności z akcentami vintage. Prócz odzieży, House ma w swojej ofercie również buty, torby, plecaki, biżuterie a nawet akcesoria szkolne. Styl marki jest bardzo charakterystyczny, ale przy tym cechuje ją uniwersalność. Asortyment jest bardzo zróżnicowany – od romantycznych sukienek dla miłośniczek dziewczęcego stylu, po obszerne bluzy oversize z wyrazistymi nadrukami. Marka House oferuje ubrania „dla niej” i „dla niego”. Dział męski to ubrania o niepokornym charakterze, idealne dla indywidualistów.

Na uwagę zasługują również oferowane przez markę house plecaki i torby. Każda z nas, w zależności od preferencji znajdzie swój must have. Klasyczne torby na co dzień, plecaki z oryginalnymi printami, które świetnie sprawdzą się do szkoły czy na wycieczkę, eleganckie kopertówki, czy wygodne saszetki nerki – wybór jest naprawdę ogromny. Poza tym sklep House to raj dla dziewczyn, które kochają delikatną biżuterię. Wspólnym mianownikiem wszystkich pierścionków, kolczyków, naszyjników czy nawet zegarków jest właśnie subtelność – będą więc doskonałym dodatkiem do wyrazistych kreacji na specjalną okazję. W każdej nowej kampanii House zwraca uwagę na najgorętsze trendy i na swojej stronie internetowej dzieli się ciekawymi propozycjami stylizacji z ich wykorzystaniem.