Produkty Kazar, wiosna 2024

1171 produktów

Kazar

Kazar jest polską marką posiadającą w swojej ofercie damskie oraz męskie obuwie, a także galanterię skórzaną. Jej produkty można nabyć w stacjonarnych salonach na terenie całej Polski lub przez Internet. Kazar pojawił się na rynku już w 1990 roku, a obecnie jest jedną z najbardziej znanych marek obuwniczych w Polsce. Firmowe salony Kazar znajdziemy nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Obecnie produkty marki zakupić można m.in. w Rumunii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy na Węgrzech.

Firma Kazar powstała w Przemyślu, a jej założycielami są Zbigniew Inglot, Krzysztof Kassan, Dariusz Łyszczka oraz Artur Kazienko. Z początku zajmowali się oni dystrybucją włoskiego obuwia. Kilka lat później trzech z czterech założycieli opuściło Kazar, a jej jedynym właścicielem został Artur Kazienko. Pierwszy firmowy salon powstał w Katowicach, a z upływem czasu zaczęto otwierać nowe butiki, w których nabyć można było wysokiej jakości skórzane obuwie, torebki, teczki oraz inne akcesoria. Marka Kazar zyskiwała coraz większą popularność i zaczęła się pojawiać w większych miastach na terenie całej Polski. Na prestiż znanej sieci sklepów wpłynęło otrzymanie w 2005 roku Gazeli Biznesu, która potwierdzała przynależność marki Kazar do grupy najszybciej rozwijających się firm w Polsce. Kazar jest także zdobywcą wielu innych nagród, takich jak Jakość Obsługi 2017 czy Diament miesięcznika Forbes.

W 2008 roku produkty Kazar po raz pierwszy pojawiły się na pokazie mody. Marka zaczęła nawiązywać współpracę ze znanymi stylistami oraz projektantami, m.in. z duetem Paprocki & Brzozowski, Łukaszem Jemiołem czy Natalią Jaroszewską. Zarówno obuwie, jak i dodatki marki Kazar, charakteryzują się niezwykle wysoką jakością, więc nic dziwnego, że przypadły do gustu wielu osobistościom ze świata mody. Chętnie noszą je również celebryci, co z pewnością wpływa na popularność marki. Produkty Kazar zakupimy nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także przez Internet. Kazar oferuje buty nie tylko eleganckie, ale również modele na co dzień. Znana marka w swoim asortymencie posiada także modne torebki, paski, portfele, okulary przeciwsłoneczne czy różnego rodzaju akcesoria, np. apaszki czy breloki. Oferta sklepu Kazar skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących wysokiej jakości produkty zgodne z najnowszymi trendami ze świata mody.

Obejrzano 60 z 1171 produktów