Kożuszki, kolekcja zima 2022

1produktów

Stylowe kożuszki

Jeśli szukasz idealnego okrycia wierzchniego na zimowe dni, idealnym wyborem dla Ciebie może okazać się kożuch. Miękki, niesamowicie ciepły, chroniący skórę przed mrozem oraz wodą. To strzał w dziesiątkę szczególnie dla typowych "zmarzluchów"! Kożuszki wykonane mogą być z naturalnej owczej lub baraniej skóry oraz wełny bądź z ich sztucznych zamienników. Materiał wykonania, na jaki się zdecydujesz, zależy jedynie od Ciebie. Kożuszki naturalne sprawdzą się u osób, które cenią sobie trwałość oraz jakość wykonania, natomiast kożuszki ze skóry sztucznej to strzał w dziesiątkę dla osób z ograniczonym budżetem oraz dla tych, dla których ważne są względy etyczne.
Kożuszki znane były już wieki temu. Ich posiadane zapewniało nie tylko ochronę w mroźne dni, ale również świadczyło o dobrobycie oraz statusie. Kożuchy popularnością cieszyły się także w Polsce, szczególnie w latach 70., kiedy to w naszym kraju rozkwitła produkcja oraz eksport tych niezwykle ciepłych okryć. Wtedy pozwolić sobie mogli na nie jedynie ludzie dysponujący sporym majątkiem. Dziś kożuszki stały się nieco bardziej dostępne, a na te wykonane ze sztucznych materiałów pozwolić sobie może niemal każda z nas. Niegdyś kojarzone ze staroświecką modą, dziś podbijają wybiegi i są lansowane przez projektantów! Modne kożuszki pokochały również gwiazdy i modelki, takie jak Karlie Kloss.

Kożuszki występują w wielu modelach, spośród których najpopularniejsze są te czarne. Nic dziwnego, w końcu czarne kożuszki pasują do każdej stylizacji i łączyć je można niemal ze wszystkim! Jeśli jednak wolisz nieco jaśniejsze kolory, ciekawym wyborem może okazać się beżowy kożuszek. Oprócz zróżnicowania kolorystycznego, kożuszki różnią się również długością. Najcieplejsze są oczywiście te dłuższe, jednak równie modne i popularne są kożuchowe kurtki. Połączyć je możesz na przykład z ciepłym czarnym golfem. Kożuszki to również świetny wybór do nieco bardziej eleganckich stylizacji! Łącząc je z ołówkową spódnicą midi oraz stylową torebką stworzysz szykowny look z klasą! Kożuszki to okrycia wierzchnie, które sprawdzą się w wielu stylizacjach. Jeśli więc w zimowe dni zależy Ci na modnym, a jednocześnie zapewniającym ciepło outficie, kożuch to idealny wybór dla Ciebie! Kompletując swoją zimową stylizację, nie zapomnij również o ciepłym nakryciu głowy. Gdy termometr wskazuje niską temperaturę, ochronę przed mrozem zapewni Ci ciepła wełniana czapka. W połączeniu z kożuszkiem zapewni Ci ciepło oraz wygodę w zimową porę roku.

Obejrzano 1 z 1 produktów