Produkty Medicine, zima 2022

Medicine

Medicine to polska marka odzieżowa powstała w 2013 roku. Jej twórcą jest Krzysztof Bajołek, pomysłodawca takich marek jak House czy Mohito. Medicine powstało z potrzeby stworzenia całkowicie nowej marki, która pozwoliłaby na realizację kreatywnych rozwiązań projektantów. W związku z tym Medicine charakteryzuje się oryginalnymi fasonami, ciekawym designem oraz wyrazistymi printami. Medicine oferuje odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet i mężczyzn. To marka stworzona dla indywidualistów, którzy pragną poprzez strój wyrazić swoją osobowość. Śledzenie najnowszych trendów i jednocześnie autorskie podejście do projektowania ubrań składają się na markę niepowtarzalną, całkowicie nową jakość na polskim rynku. Obecnie Medicine obejmuje ponad 70 salonów w całej Polsce.

Marka pozwala na realizację nowatorskich pomysłów projektantów wypuszczając kolekcje limitowane. Autorem pierwszej takiej kolekcji Medicine jest Tomek Sadurski, grafik i ilustrator mody – zaprojektował on mitologiczne printy, które znalazły się na damskich i męskich t-shirtach. Medicine powstało z myślą o klientach znudzonych powtarzalnością i masowością, czyli konsumentach nieco bardziej wymagających. Założeniem było stworzenie marki oferującej produktów niepowtarzalnych jednocześnie w przystępnych cenach. Szczególną uwagę przyciąga kolekcja damska. Na jej przykładzie widać ogromną uniwersalność marki – sukienkę znajdzie tam minimalistyczna wielbicielka klasyki, romantyczka jak i fanka oryginalnego designu. Znajdziemy tam ubrania casualowe jak i bardziej eleganckie, ale wszystkie w równie intrygującym stylu.

Męska kolekcja Medicine także prezentuje się nietuzinkowo. Przypadnie do gustu mężczyznom, którzy nie boja się manifestować swoich poglądów i pragną wyróżnić się w tłumie. Duże wrażenie robią męskie koszulki dopracowane w 100% procentach pod względem graficznym. Medicine posiada również sklep internetowy, co jest dużym ułatwieniem dla ludzi, którzy nie przepadają za zakupami w zatłoczonych galeriach handlowych. Na stronie internetowej znajduje się zakładka z lookbookiem marki, gdzie możemy znaleźć inspirujące propozycje stylizacji. Medicine wspiera kreatywnych ludzi – na stronie internetowej funkcjonuje tzw „bank grafik” gdzie graficy i ilustratorzy mogą w specjalnym formularzu wysyłać propozycje swoich projektów. Ta inicjatywa daje szansę zaistnieć utalentowanym ludziom.
4036 produktów

Obejrzano 60 z 4036 produktów