Metaliczne tatuaże, lato 2020

2produktów

Modne metaliczne tatuaże

Zmywalne tatuaże, które większość z nas kojarzy z dzieciństwa, powracają w wielkim stylu. Moda na te oryginalne ozdoby pojawiła się ostatnio za sprawą Diora, który wypuścił na rynek limitowaną serię złotych i srebrnych tatuaży. Miały one za zadanie zastąpić biżuterię. Największym plusem tego rodzaju ozdoby jest zdecydowanie brak nieodwracalnej ingerencji w nasze ciało. Zapewne nie raz wiele z nas zastanawiało się nad wizytą w studiu tatuażu, jednak obawy związane z trwałymi konsekwencjami wykonania tatuażu szybko nas zniechęcały. Ozdoba, którą możemy zrobić same w domowym zaciszu, zaledwie w kilka minut, jest więc idealną alternatywą! Nie musimy nawet martwić się, że wybrany wzór szybko nam się znudzi, że ciężko nam będzie znieść ból związany z zabiegiem oraz że tego typu ozdoba może być przeszkodą, np. w karierze zawodowej.

Na punkcie modnych, metalicznych tatuaży oszalały blogerki modowe, modelki i celebryci. Kobiety w każdym wieku chętnie noszą ozdoby, które kiedyś zarezerwowane były wyłącznie dla dzieci. Metaliczny łańcuszek, aztecki wzór na nadgarstku czy delikatny motyw roślinny może zastąpić biżuterię, urozmaicić nawet najbardziej minimalistyczny zestaw i, przede wszystkim, przykuć uwagę innych osób!

Dostępne obecnie na rynku zmywalne tatuaże w niczym nie przypominają tandetnych, kolorowych grafik z paczki z chipsami czy gum do żucia. Są trwałe, duże i w bardzo modnych wzorach i kolorach. Choć początkowo pojawiły się wyłącznie złote i srebrne, teraz z łatwością możemy też kupić czarne, które wyglądają identycznie jak trwałe tatuaże. Te ciekawe ozdoby zagościły nawet na ciałach modeli w trakcie pokazu Paprocki&Brzozowski!

Jak nosić metaliczne tatuaże, by wyglądać modnie i oryginalnie? Najlepiej wyglądają oczywiście latem, na delikatnie opalonej skórze, w towarzystwie plażowych stylizacji: kostiumu kąpielowego, tuniki i plecionej torebki. Są dużo wygodniejsze od biżuterii a gwarantują podobny efekt. Nie musimy się martwić, jak w przypadku pierścionka czy bransoletki, że zsunie się z ręki lub palca w trakcie pływania. Ciekawe wzory mogą też odwrócić uwagę od ewentualnych mankamentów naszej sylwetki, a podkreślić jej największe atuty.