Produkty Michael Kors, zima 2023/2024

3676 produktów

Michael Kors

Michael Kors to amerykańska marka zajmująca się produkcją luksusowych akcesoriów oraz odzieży. Szczególną popularnością cieszą się torebki tej marki – kobiety uwielbiają je za prosty i ponadczasowy design. Początki marki sięgają lat 80-tych. Jej założyciel, Michael Kors od najmłodszych lat przejawiał ogromne zainteresowanie modą i projektowaniem. Jego matka była modelką – odkrywszy talent syna, wspierała go w jego pasji. Pierwszym projektem Michaela Korsa była suknia ślubna na drugie wesele matki – chłopiec miał wówczas tylko 5 lat. W okresie nastoletnim za butik służyła mu piwnica domu. Momentem przełomowym dla Michaela Korsa był rok 1981 – wtedy to uruchomił sprzedaż swojej linii odzieżowej w takich domach towarowych jak: Bloomingdales, Lord&Taylor czy Saks Fifth Avenue.

Celem Michaela Korsa od zawsze było dostarczenie klientom produktów luksusowych. Początkowo produkował odzież i akcesoria dla kobiet, po roku 2003 uruchomił również linię męską, która szybko odniosła sukces. Ubrania i akcesoria Michaela Korsa określa się jako „przystępny luksus” – jest to więc marka skierowana do tych, którzy pragną produktów lepszych jakościowo od tych z sieciówek, ale jednocześnie nie mogą pozwolić sobie jeszcze na takie marki jak np. Chanel. Projekty Michaela Korsa to klasyka w fantazyjnym wydaniu – stworzone są dla kobiet, które znudzone są masowością i pragną wyróżnić się w tłumie. To marka dla ludzi, którzy chcą prowadzić życie nowoczesne i dynamiczne. Wysoka jakość materiałów i wykonania oraz dbałość o oryginalne detale sprawiają, że popularność marki nie słabnie.

Projekty Michaela Korsa są cenione również przez znane aktorki i celebrytki. Noszą je np. Jennifer Lopez, Catherine-Zeta Jones, Rachel McAdams, czy Heidi Klum. Marka cieszy się również ogromnym szacunkiem w branży – otrzymała wiele nagród przemysłu odzieżowego. Michael Kors angażuje się w liczne akcje charytatywne. Od ponad 20 lat jest ambasadorem ruchu na rzecz walki ze światowym głodem. Współpracuje również z nowojorską organizacją „God’s Love We Deliver”, która dostarcza posiłki potrzebującym.

Obejrzano 60 z 3676 produktów