Produkty New Look, zima 2022

34produktów

New look

New Look to brytyjska marka odzieżowa. Jej początki sięgają roku 1969 – wtedy to pochodzący z Indii Tom Singh otworzył pierwszy sklep New Look w Wielkiej Brytanii. Nie udałoby mu się to bez pomocy rodziców, od których pożyczył pieniądze na rozkręcenie swojego biznesu. Hindus sprowadzał towar z Bliskiego i Dalekiego Wschodu – to pozwoliło mu sprzedawać odzież w swoim sklepie po bardzo przystępnych cenach. Początkowo oferował odzież dla kobiet. Dzięki wrodzonej zdolności do prowadzenia interesów, New Look stopniowo ewoluował w sieć sklepów w całej Anglii. Sukces marki w Wielkiej Brytanii zachęcił Singha do ekspansji na rynkach zagranicznych. W 1998 otworzono pierwszy butik zagraniczny we Francji. W następnych latach asortyment marki został poszerzony o kolejno: kolekcję młodzieżową, męską i dziecięcą.

Obecnie New Look posiada ponad 1000 butików na całym świecie i jest jedną z wiodących marek w europejskiej branży odzieżowej. Marka śledzi najnowsze trendy i wprowadza je do swoich kolekcji. New look oferuje modną odzież jednocześnie w przystępnych cenach. To marka stworzona dla wielbicielek niebanalnych rozwiązań i oryginalnego designu, jak również dla tych z nas, które preferują sprawdzoną klasykę. Firma wyróżnia się dbałością o jakość sprzedawanych produktów. New look to gwarancja stylu przyciągającego uwagę jak również ogromnego komfortu. Nic więc dziwnego, że jest nazywana „ulubioną marką modnych Brytyjek”.

New Look to marka bardzo uniwersalna. Nieważne czy uwielbiasz styl romantyczny, boho czy też rockowe detale – bez wątpienia znajdziesz w New Looku produkty, które przypadną Ci do gustu. Prócz bardzo szerokiej oferty odzieżowej marka posiada bardzo bogaty wybór butów. Co jakiś czas ogłasza atrakcyjne oferty promocyjne np. 2 pary butów w cenie jednej. Również podczas sezonowych wyprzedaży New Look przoduje wśród marek proponujących największe upusty. Kolekcje zawsze uzupełnione są o atrakcyjne dodatki i akcesoria, które mogą stanowić świetne wzbogacenie stylizacji na każdą okazję. New Look jest obecny w Polsce od 2009 roku. Obecnie marka posiada 16 sklepów na terenie Polski, planowane są otwarcia kolejnych butików.

Obejrzano 34 z 34 produktów