Produkty Ochnik, lato 2018

produkty Ochnik
1279produktów

Ochnik

Ochnik jest jedną z najpopularniejszych polskich marek odzieżowych, która w swojej ofercie posiada nie tylko wysokiej jakości ubrania, ale także obuwie oraz dodatki. Założona została w 1989 roku przez braci - Jacka oraz Cezarego Ochników. Nazwę marki zaczerpnęli od własnego nazwiska, a produkcję odzieży rozpoczęli od skórzanej kurtki. Firma Ochnik po pewnym czasie nawiązała współpracę z włoskimi producentami surowców, co dało jej możliwość wprowadzenia do Polski zupełnie nowego gatunku skóry. Marka szybko zaczęła zyskiwać popularność i zdecydowała się na otwarcie pierwszego firmowego salonu w Łodzi. Firma Ochnik wprowadzała do swojej oferty coraz nowsze produkty, a grono jej konsumentów stale się poszerzało. Dziś Ochnik jest jedną z najpopularniejszych marek w Polsce zajmujących się sprzedażą skórzanej odzieży oraz dodatków.

W ofercie sklepów Ochnik znajdziemy ubrania wykonane z wysokiej jakości materiałów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sporą popularnością cieszą się przede wszystkim skórzane kurtki, płaszcze oraz obuwie. W asortymencie marki Ochnik znajdziemy również stylowe koszule, spodnie, czapki czy rękawiczki. Klienci chętnie kupują przede wszystkim portfele, torebki oraz teczki wykonane z wysokiej jakości skóry. Ochnik prowadzi również sprzedaż walizek, które idealnie sprawdzą się w podróży, a ponadto posłużą nam przez długi czas. Marka Ochnik stawia przede wszystkim na wysoką jakość oraz ponadczasową elegancję, dzięki czemu ich produkty wpadają w gusta wymagających klientów.

Zarówno odzież, jak i dodatki marki Ochnik są dostępne nie tylko w firmowych salonach, ale również na stronie internetowej. Witryna jest niezwykle prosta w obsłudze, a wszystkie produkty podzielone są na kategorie, co znacznie ułatwia zakupy! Warto również wspomnieć o tym, że marka Ochnik współpracuje z wieloma znanymi projektantami, którzy tworzą dla niej wyjątkowe kolekcje. Wśród nich wymienić można duet Paprocki & Brzozowski oraz Violę Śpiechowicz. Co więcej, w kampanii reklamowej marki Ochnik pojawiła się sama Małgorzata Kożuchowska, jedna z najlepiej ubierających się polskich aktorek! Co więcej, produkty Ochnik zostały docenione wieloma nagrodami, wśród których wymienić można m.in. "Doskonałość Mody" magazynu Twój Styl. Asortyment marki Ochnik pokochało wielu klientów, ceniących przede wszystkim wysoką jakość oraz elegancki wygląd.