Modne spódnice
w kwiaty

Kwiaty dodają kobiecości. Ten niezwykły wzór sprawia, że osoba która je nosi również wygląda kwitnąco. Motywy florystyczne nigdy nie wychodzą z mody, z sezonu na sezon są uwielbiane przez panie. Ożywiają garderobę. Warto mieć je w swojej szafie. Doskonale sprawdzają się spódniczki w kwiatki. Królują w sezonie wiosenno-letnim. Sprawiają one, że stylizacja jest świeża i wesoła. Możesz bawić się w różne wariackie z ich wykorzystaniem.

Zacznijmy od wyboru fasonu spódnicy oraz wielkości wzoru. Zacznij najpierw od dopasowania spódniczki do swojej sylwetki oraz jej przeznaczenia. Pomyśl także, co chcesz osiągnąć swoją stylizacją. Czy jest to ubiór na co dzień? A może chcesz włączyć motywy florystyczne w stylizację biurową? Zwracaj również uwagę, jak spódniczka w kwiaty będzie prezentowała waszą sylwetkę – czy uwypukli pupę, czy wyszczupli optycznie nogi. Zastanów się także nad wielkością wzoru, jego połączeniem kolorystycznym oraz rodzajem kwiatów na spódniczce. Ważne jest, czy chcesz spódniczkę w kwiaty w konkretnym odcieniu, czy może być rozmaite połączenie kolorów. Pamiętaj również o zasadzie, że osoby filigranowe odnajdą się świetnie w niewielkich płatkach – figura powinna harmonizować z Twoją sylwetką.

Jakie stylizacje ze spódniczkami w kwiatki? Jeśli zdecydujesz się wprowadzić motyw florystyczny do ubrania w pracy, dobierz poszczególne części garderoby tak, aby spódniczka w kwiaty komponowała się z bluzkami, butami i dodatkami, które razem dodadzą Ci kobiecości, ale jednocześnie sprawią, że będziesz wyglądała również elegancko. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się jednolita, prosta, biała koszula, która będzie stanowić świetne tło dla florystycznego wzoru oraz doda pracowniczego stylu. Wybieraj wtedy stonowane zestawienia. Jasna marynarka lub lekka kurteczka o klasycznym kroju również zagra na naszą korzyść, tworząc niebanalny w zestawieniu mundurek. W stylizacjach casualowych możesz pozwolić sobie na większe szaleństwo kolorów. Możesz użyć kwiatowej mieszanki wzorów. Przy mieszaniu florystycznych wzorów najważniejsze, abyś pamiętała o wierności stylowi. Bluzka w kwiaty również będzie pasowała do spódniczki w kwiaty, pod warunkiem, że wzór będzie podobny. Kwiatowe wzory również świetnie się sprawdzą podczas wyjścia do klubu, czy na domówkę.