Kolekcja produktów Stradivarius, zima 2018

Produkty Stradivarius
0produktów

Stradivarius

Stradivarius to hiszpańska marka odzieżowa. Została założona w 1994 roku w Barcelonie. Początkowo była to firma rodzina, inspiracją do jej stworzenia był klucz wiolinowy, który stał się symbolem marki. Stradivarius szybko zdobył popularność i uznanie – w 1999 roku został przejęty przez koncern Inditex, do którego należą również: Bershka, Pull&Bear, Oysho i Zara. Skutkiem tego był bardzo dynamiczny rozwój Stradivariusa – stał się marką międzynarodową. Obecnie Stradivarius posiada około 1000 sklepów w ponad 60 krajach na całym świecie. Przez ponad 20 lat istnienia Stradivarius miał w swojej ofercie odzież i akcesoria wyłącznie dla kobiet – w lutym 2017 roku marka stworzyła dział również dla mężczyzn. Poza tym Stradivarius od niedawna sprzedaje kosmetyki.

Stradivarius wyróżnia się innowacyjnym podejściem do mody. Śledzi trendy pojawiające się w branży i zaczerpnięte inspiracje przedstawia w swoich kolekcjach nie tracąc przy tym własnego charakterystycznego stylu. Stradivarius oferuje bardzo szeroki asortyment – odzież na każdą okazję dla kobiet i mężczyzn. Prócz ubrań, jest dość duży wybór butów, torebek, biżuterii i innych dodatków. Stradivarius to marka wprost stworzona dla kobiet, które uwielbiają dziewczęcy styl. Charakterystyczne dla tej marki są zwiewne, delikatne koszule i sukienki w oryginalnych fasonach, kwiatowe printy, częste nawiązania do stylu retro. Stradivarius wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich klientów – w sklepach tej marki znajdziemy więc ubrania niezobowiązujące jak i bardziej eleganckie.

Stradivarius jest marką bardzo uniwersalną, co widać na przykładzie ogromnej różnorodności w ich ofercie torebek. Nieważne czy jesteś wielbicielką minimalistycznej klasyki, czy też prawdziwym fashion freakiem rządnym eksperymentów – w każdej kolekcji znajdziesz zarówno bardzo proste klasyczne czarne torebki, jak również modele o wymyślnych kształtach okraszone haftami. Stradivarius nie boi się również proponować w swojej kolekcjach tak ekscentrycznych modeli butów jak choćby klapki z piórkami. To marka skierowana do osób młodych i kreatywnych, które pragną poprzez strój podkreślić swoją osobowość. Jeśli śledzisz najnowsze trendy i kochasz niebanalne rozwiązania marka Stradivarius Cię zachwyci.