Sukienki czarne, kolekcja zima 2019

54produktów

Sukienki czarne

Sukienki czarne to najbardziej podstawowa część damskiej garderoby jaką można sobie tylko wyobrazić. Słysząc pytanie co każda kobieta powinna mieć w swojej szafie usłyszymy najczęściej odpowiedź, że „małą czarną”. Czy nadal tak jest, że podstawą kobiecej szafy powinna być „mała czarna”? Obecnie na to pytanie trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie, ale mieć przynajmniej jedną czarną sukienkę w swoim wyposażeniu zawsze warto!

Czarny to kolor, który nadaje się na uroczystości zarówno wesołe jak i te smutne. Jest to barwa, która zdecydowanie pasuje do wszystkiego i każdy z nas będzie w tym kolorze dobrze się prezentować. Czy idziemy na rozmowę o pracę czy też na wieczorową galę zawsze możemy postawić na sukienkę w odcieniu czerni. Trzeba się tylko zastanowić, który krój wybrać na jaką okazję.
Zdecydowanie jeśli chcemy się zaprezentować przed naszym teoretycznym przyszłym pracodawcą nie możemy przyjść na rozmowę kwalifikacyjną w sukience, która będzie nam się kończyła w połowie uda. Wtedy lepiej wybrać tą z optymalną długością do kolan oraz bez zbyt wielkich wycięć. W połączeniu z lakierowanymi szpilkami i kopertówką na pewno wywrzesz pozytywne wrażenie. Natomiast jeśli wybierasz się na jakąś galę rozdania nagród lub tego typu wieczorową uroczystość postaw raczej na długą sukienkę do kostek np. z rozcięciem na plecach. Dobierając do tego szpilki i błyszczącą lecz nie kiczowatą biżuterię zapewne zostaniesz gwiazdą wieczoru.
A co z klasyczną „małą czarną”? Sukienki typu mini najlepiej sprawdzają się na mniejszych uroczystościach niż gale czy oficjalne bankiety. Wybieracie się ze znajomymi w piątkowy wieczór do miasta? Odważ się i załóż sukienkę. „Mała czarna” będzie wtedy idealną alternatywą rurek, które zazwyczaj zakładasz. Świetnie będzie się prezentować z kozakami za kolano lub szpilkami w szpic, które dodatkowo wydłużą twoje nogi.
Jeśli jednak nie przekonuje cię wizja całej czarnej sukienki zawsze możesz wybrać tą z dodatkiem np. srebrnego zamka lub jakimś kwiecistym nadrukiem, który z pewnością ożywi zwykłą czarną sukienkę.