Sukienki dla druhen, kolekcja lato 2020

342produktów

Sukienki dla druhny

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu prawie każdej kobiety. Każda z nas marzy o tym, że kiedyś nadejdzie ten dzień. Wybór odpowiednich osób, które nam pomogą podczas tej ceremonii jest równie ważny. Druhny to zazwyczaj te osoby, na których możemy najbardziej polegać. Dlatego zarówno dla nich jak i dla panny młodej jest bardzo ważne jak podczas tego idealnie zaplanowanego dnia będą wyglądać!

Sukienka dla druhny… Jak właściwie powinna wyglądać? Przede wszystkim wybierając sukienkę pamiętaj o tym, że biel i beże są ściśle zarezerwowane dla panny młodej. Będąc cały czas w jej pobliżu musisz się od niej odróżniać bo goście mogliby pomylić kto bierze ślub. Również czarny i szary kolor nie jest zbyt dobrym wyborem i raczej kojarzy się ze smutkiem, a to przecież takie radosne święto dlatego też raczej postaraj się ich unikać. Gdy ceremonia będzie miała miejsce letnią porą postaw na barwy pastelowe na przykład pudrowy róż czy miętową zieleń. Natomiast zimową porą możesz wybrać mocniejsze odcienie takie jak ciemną czerwień czy też butelkową zieleń.

Kolejną istotną sprawą jest długość takiej kreacji. Nie wypada raczej pokazywać się w sukienkach typu mini lub w takich z dużymi wycięciami. Długa, zwiewna suknia lub ta delikatnie przed kolano powinna być idealna. Jeśli jednak nie lubisz zabudowanych sukienek i źle się w nich czujesz pamiętaj o takim dodatku jak szal. Zarzucony na ramiona na pewno doda Ci szyku. Pamiętaj o tym, że wzrok gości przede wszystkim ma być zwrócony na pannę młodą. Inspiracją może być również bukiet panny młodej lub wystrój sali. Aby wszystko idealnie pasowało możesz dobrać sukienkę w tej konwencji. Pomocne będzie na pewno jeśli to panna młoda coś podpowie więc miej to również na uwadze.

Sukienki dla druhny jak wszystkie inne różnią się od siebie krojami. Jeśli jesteś tęższa nie wybieraj tych ołówkowych lub oversize. Postaw raczej na taką która jest odcinana w talii i rozkloszowana na dole. Taki model na pewno podkreśli w twojej figurze to co najlepsze i zatuszuje zbędne kilogramy.

Wybór sukienki dla druhny na pewno nie jest prostym zadaniem, ale przede wszystkim pamiętaj o tym, że to ty masz się w niej dobrze czuć. Prosta, elegancka czy też może ozdobiona jakimś ciekawym kwiecistym wzorem? Wybór należy do Ciebie!