Sukienki w paski, zima 2023/2024

1193 produktów

Sukienki w paski

Jednym z najbardziej popularnych wzorów występujących na sukienkach są paski. Sukienki w paski to ponadczasowe kreacje, które powinny wisieć we wszystkich damskich garderobach. Odpowiedni typ linii na sukience stanowi zbawienie dla naszych kształtów. Paski mogą kojarzyć się z paryskim szykiem bądź marynarskim stylem. W każdym razie zawsze są bardzo gustowne i nigdy nie wychodzą z mody! Co sezon pojawiają się na sukienkach w nowych odsłonach - różna szerokość pasów, różne połączenia kolorystyczne. Zobacz, jak dobrać pasiastą kreację do swojej sylwetki i z czym najlepiej ją łączyć!

Wiele z nas wciąż sądzi, iż sukienka w paski przeznaczona jest wyłącznie dla kobiet o idealnej figurze. Na szczęście nie jest to prawdą. Wszystko zależy bowiem od tego, w jaką stronę poprowadzone są paski i jakiej są szerokości. Linie poziome poszerzają naszą sylwetkę, więc nie powinny ich wybierać Panie z nadprogramowymi kilogramami. To opcja dla szczupłych sylwetek. Jednak gdy przykładowo zmagasz się z szerokimi biodrami i małym biustem, spokojnie możesz pokusić się o sukienkę z paskami w górnych partiach ciała i jednolitym dole. Nie doda Ci ona centymetrów tam gdzie ich nie potrzebujesz, a optycznie powiększy drobny biust. Linie pionowe to wyjście dla każdej z nas, a w szczególności zbawienie dla okrąglejszych i niższych osób. Paski ułożone na sukience pionowo działają wyszczuplająco i wydłużająco.

Podczas tworzenia stylizacji pamiętajmy, iż pasy są “niebezpiecznym” wzorem do współpracy. Musimy uważać z czym je łączymy, a najlepiej - nie łączmy ich w ogóle. Pasiasty materiał prezentuje się dobrze tylko i wyłącznie w zestawie z prostymi, jednolitymi tkaninami. Sukienka w pasy wzbogacona o basicowe elementy to rozwiązanie idealne, dzięki któremu nie popełnisz modowego faux pas. Również kolory mają znaczenie. Klasyka podpowiada czarno-białe paski, ale zawsze możesz zaszaleć! Najważniejsze, by efekt końcowy był zadowalający, a Twoja pasiasta sukienka prezentowała się modnie i kobieco!

Obejrzano 60 z 1193 produktów