Produkty Tally Weijl, zima 2022/2023

Tally Weijl

Tally Weijl jest szwajcarską marką odzieżową, posiadającą sklepy niemal na całym świecie. Swoją ofertę kieruje głównie do nastolatek oraz młodych kobiet, mających własny niepowtarzalny styl oraz lubiących bawić się modą. Tally Weijl w swoim asortymencie posiada szeroki wybór bluzek oraz spodni zgodnych z najnowszymi trendami. W sklepach Tally Weijl znajdziemy również kurtki, bluzy, swetry, dziewczęce sukienki oraz szorty. Popularna marka oferuje również modne torebki, biżuterię, okulary przeciwsłoneczne, czapki oraz szaliki. Niewątpliwą zaletą Tally Weijl są z pewnością atrakcyjne ceny, które pozwalają nastolatkom skompletować modny outfit za stosunkowo niewielką kwotę.

Historia Tally Weijl rozpoczęła się w 1984 roku w Szwajcarii w niewielkim garażu. Właśnie tam Tally Elfassi-Weijl tworzyła swoje pierwsze projekty ubrań. Młoda kobieta rocznie produkowała nawet dwanaście kolekcji, a to wszystko za niewielką kwotę. Następnie swoją odzież wraz ze wspólnikiem, Beatem Grüringiem, dostarczała do wielu szwajcarskich butików. Mocną stroną marki była niezwykle szybka realizacja zamówień, co z pewnością wpływało na powiększające się grono klientów. Tally Weijl z czasem zaczęło otwierać własne sklepy. Pierwszy z nich powstał w 1987 roku we Fryburgu. Po pewnym czasie butiki popularnej marki można było spotkać również za granicą. Już w 1997 roku otwarto pierwszy sklep Tally Weijl w Niemczach, a trzy lata później również w Polsce. Obecnie sklepy znanej marki znajdziemy nie tylko w europejskich państwach, ale również m.in. w Egipcie, Arabii Saudyjskiej, Turcji, Mongolii czy Singapurze.

Tally Weijl dba o swoje kampanie reklamowe, w których występują młode modelki o zróżnicowanych typach urody, ubrane w modną, dziewczęcą odzież. W spotach Tally Weijl pojawiły się dotychczas m.in. Zuzanna Bijoch, Anastasia Kolganova oraz Laura Love.

Tally Weijl to idealny wybór dla dziewcząt oraz młodych kobiet, które szukają odzieży zgodnej z najnowszymi trendami, a przy tym przystępnej cenowo. Ponadto popularna marka odzieżowa bardzo często organizuje różnego rodzaju wyprzedaże, podczas których zarówno ubrania, jak i dodatki zakupimy w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach!
30 produktów

Obejrzano 30 z 30 produktów