Produkty Tatuum, lato 2019

1644produktów

Tatuum

Tatuum jest polską marką odzieżową posiadającą w swojej ofercie ubrania dla kobiet oraz mężczyzn. Tatuum w swoich kolekcjach łączy obecne trendy z ponadczasową klasyką, dzięki czemu odzież proponowana przez markę pasuje na wiele okazji. W sklepach Tatuum znajdziemy zarówno wygodne ubrania na co dzień, jak i eleganckie fasony. Panie mogą wybierać z szerokiego zakresu kurtek, żakietów, bluzek, koszul, T-shirtów oraz wygodnych bluz. Ponadto w sklepach Tatuum odnajdziemy także modne spódnice, spodnie oraz kombinezony. Również panowie wśród ubrań znanej marki znajdą wygodne kurtki, eleganckie marynarki, koszule, bluzki polo oraz spodnie. Tatuum w swoim asortymencie posiada także różnego rodzaju akcesoria, na przykład torebki, paski, biżuterię, okulary przeciwsłoneczne oraz szaliki. Dla pań marka przygotowała także rajstopy, a dla panów eleganckie poszetki.

Marka Tatuum powstała w 1997 roku, a dwa lata później otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce. Po pewnym czasie produkty Tatuum były dostępne również za granicą. Obecnie butiki znanej marki odzieżowej spotkamy w Rosji, na Ukrainie, Węgrzech, Litwie oraz w Czechach. Tatuum uruchomiło także sprzedaż internetową, dzięki czemu modne ubrania oraz dodatki można zakupić bez wychodzenia z domu! Cały asortyment podzielono na kategorie, co znacznie ułatwia zakupy.

Tatuum w swojej odzieży stawia przede wszystkim na stonowane odcienie, które świetnie sprawdzą się w klasycznych stylizacjach. Popularnej marce zależy na produkcji prostych, ponadczasowych fasonów charakteryzujących się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu w sklepach Tatuum znajdziemy klasyczną odzież, która z pewnością posłuży nam w wielu sytuacjach. Tatuum dba również o to, aby ubrania były wygodne. Kupując w sklepach znanej marki możesz więc mieć pewność, że Twoja odzież zapewni Ci nie tylko modny wygląd, ale również komfort!

Tatuum przywiązuje także dużą uwagę do swoich kampanii reklamowych. Co je wyróżnia? Przede wszystkim to, że znana marka odzieżowa sprzeciwia się retuszowaniu zdjęć. Stawia przede wszystkim na naturalność, dlatego też nie poddaje ich obróbce graficznej. Tatuum zwraca również uwagę na fakt, że każdy z nas może ubierać się modnie oraz czuć się dobrze w swoim ciele, niezależnie od wieku. Marka podkreśliła to w swojej kampanii zatytułowanej "Inspired by generations", w której wystąpiły kobiety oraz mężczyźni z różnych przedziałów wiekowych. W spotach Tatuum pojawili się m.in. Anna Jagaciak, Daga Ziober oraz Staszek Bielawa.