Kolekcja produktów TK Maxx, wiosna 2018

Produkty TK Maxx
0produktów

TK Maxx

TK Maxx jest siecią sklepów zajmującą się sprzedażą damskiej, męskiej oraz dziecięcej odzieży, obuwia, różnego rodzaju akcesoriów oraz artykułów do domu. Koncepcja firmy oparta jest na tzw. modelu off-price. Oznacza to, że TK Maxx oferuje produkty znanych marek po obniżonej cenie, nawet do 60% taniej niż w innych sklepach! Często jest to odzież oraz dodatki znanych projektantów oraz popularnych domów mody, więc nic dziwnego, że mnóstwo konsumentów pokochało sieć sklepów TK Maxx!

TK Maxx jest brytyjskim przedsiębiorstwem założonym w 1994 roku. Była to pierwsza sieć sklepów off-price w Wielkiej Brytanii. Obecnie TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, a swoją siedzibę posiada w mieście Watford znajdującym się w hrabstwie Hertfordshire w Anglii. Sieć sklepów szybko zaczęła zyskiwać popularność, dzięki czemu zaczęto otwierać kolejne butiki nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również w Polsce, Niemczech, Irlandii, Austrii oraz Holandii. Grono klientów TK Maxx stale się powiększa, a wszystko dzięki dostępności ogromnej liczby produktów znanych marek w obniżonych cenach!

TK Maxx współpracuje z wieloma sprzedawcami z całego świata, dzięki czemu oferta popularnej sieci sklepów jest niezwykle zróżnicowana. Znajdziemy tu odzież nie tylko dla kobiet i mężczyzn, ale również dla dzieci. TK Maxx w swojej ofercie posiada także bieliznę, a także ubrania sportowe, które idealnie sprawdzą się na siłowni! TK Maxx oferuje również szeroki wybór dodatków, takich jak czapki, okulary, portfele, zegarki czy torebki. Dużą popularnością cieszą się także kosmetyki dostępne w TK Maxx w niezwykle atrakcyjnych cenach. Popularna sieć sklepów w swoim asortymencie posiada również obuwie znanych projektantów. W TK Maxx znajdziemy buty nie tylko zgodne z panującymi trendami, ale przede wszystkim znacznie tańsze niż u innych sprzedawców!

TK Maxx posiada również dział "Dla Domu". Znajdziemy tam różnego rodzaju akcesoria, wśród których wymienić można pościel, poduszki, ramki na zdjęcia, a nawet narzędzia ogrodowe! W TK Maxx zakupimy także sprzęt do telefonu, na przykład słuchawki, kabel USB czy ciekawe etui. Asortyment sieci sklepów TK Maxx jest niezwykle szeroki, więc bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie!