Produkty Topshop, zima 2022/2023

Topshop

Topshop to brytyjska sieć sklepów odzieżowych będąca częścią Arcadia Group. Działa w ponad stu krajach na całym świecie, a także prowadzi sprzedaż internetową. Topshop w swoich sklepach sprzedaje nie tylko własne produkty, ale również odzież oraz obuwie takich marek jak m.in. Adidas, Tommy Hilfiger czy Calvin Klein. Topshop w swojej ofercie posiada szeroki wybór modnej odzieży na każdą porę roku. W sklepach znanej marki znajdziemy stylowe kurtki, bluzki, koszule, swetry oraz bluzy. Topshop oferuje także dobrej jakości jeansy dostępne w wielu fasonach. Znana marka w swoim asortymencie posiada również wygodne obuwie oraz stylowe torebki. W sklepach Topshop znajdziemy również różne akcesoria, na przykład biżuterię, okulary, zegarki, nakrycia głowy, szaliki, paski do spodni oraz przybory szkolne. Co więcej, Topshop stworzył własną linię kosmetyków zawierającą nie tylko produkty do makijażu, ale również do pielęgnacji skóry.

Historia sieci sklepów Topshop sięga 1964 roku, a jej założycielem jest Peter Robinson. Jego pierwsze "biuro" zlokalizowane było... w piwnicy jednego z domów handlowych. Niedługo później powstał pierwszy butik marki, a z czasem zaczęto otwierać kolejne, również poza Wielką Brytanią. Topshop zyskiwał coraz większą popularność, proponując modną, a jednocześnie oryginalną odzież. Markę pokochało mnóstwo fashionistek, które z chęcią do dziś ubierają się w jej odzież. Topshop może się także pochwalić współpracą z wieloma znanymi osobistościami ze świata mody, które stworzyły limitowane kolekcje specjalnie dla marki. Wśród nich wymienić można m.in. Kate Moss, Ashish czy artystkę Stellę Vine.

Warto także wspomnieć o tym, że Topshop pomaga młodym projektantom. Popularna marka wspiera program New Gen, poprzez sponsorowanie stypendiów przyznawanych przez British Fashion Council. Na uwagę zasługuje również fakt, iż Topshop Unique jest jedyną marką masową, która bierze udział w prestiżowym London Fashion Week.

Topshop swoje produkty kieruje przede wszystkim do młodych, pewnych siebie kobiet, które nie boją się eksperymentować z modą. Marka nie zawsze podąża za wszystkimi trendami, ale skupia się głównie na kreowaniu własnego niepowtarzalnego stylu. Nic więc dziwnego, że Topshop pokochało mnóstwo fashionistek z całego świata!
60 produktów

Obejrzano 60 z 60 produktów