Torebki w kwiaty, kolekcja jesień 2023

2 produktów

Modne torebki
w kwiaty

Kwiaty to jeden z modniejszych wzorów, szczególnie latem. Kojarzą nam się najczęściej z sukienką maxi i wakacyjnym klimatem. Wzór ten może mieć różne formy: tłoczeń, nadruków, naszywek, czy haftów. Kwiaty mogą być zarówno na całej torebce lub też być jedynie jej drobnym elementem. Obecnie na rynku jest to wzór, który można znaleźć na wszystkich modelach torebek: kuferkach, shopperach, listonoszkach, kopertówkach i workach. Umieszczany jest także na plecakach. Jednak należy pamiętać, że jest dość wyrazisty i czasem może zaszkodzić stylizacji.

W przypadku tego wzoru najbardziej liczy się kolorystyka. Barwy kwiatów mogą być przygaszone lub żywe. Przy stylizacjach już wyróżniających się, najlepiej postawić na torebki, które choć charakterystyczne, stonują ją. Postaw więc na jednolite torebki w kwiaty w formie tłoczeń, lub z kilkoma kwiatami naszytymi na torebkę, w neutralnym kolorze. Gdy zaś nasza stylizacja jest basicowa, w barwach takich jak biel, czerń, szarość, nude, czy granat, możesz rozjaśnić ją właśnie wzorzystą torebką. Dodatki i akcesoria potrafią całkowicie odmienić nasz look. Wówczas powinnaś zdecydować się na kwiaty w mocnych kolorach lub wzajemnie ze sobą kontrastujące. Kwiaty od dłuższego czasu obecne są w świecie mody. Na torebkach umieszczały je takie światowe marki, jak Gucci, Dior, Chanel oraz Yves Saint Laurent. Hitem od kilku sezonów są kopertówki i małe torebki z przyszytymi kwiatami, lub też z wyhaftowanymi motywami roślinnymi. Nie kieruj się jednak jedynie trendami, ale własną intuicją.

W zależności jaki masz styl, czy preferujesz klasykę i minimalizm, czy też jesteś typem ekspresyjnym lubiącym bawić się modą, kwiaty mogą być obecne także w twojej szafie. Nie każdy może nosić ten wzór na ubraniach, dodatki są więc świetną alternatywą. Wystarczy dobrze dobrać je do stylizacji i pamiętać o umiarze. Sprawdzą się one przy każdej okazji, zarówno na co dzień, jak i od święta. I co ważniejsze, są niezwykle dziewczęcym motywem. Znajdź więc model, który będzie pasować do ciebie!

Obejrzano 2 z 2 produktów