Produkty TRIUMPH, wiosna 2024

1230 produktów

TRIUMPH

TRIUMPH jest niemiecką marką zajmującą się projektowaniem oraz sprzedażą przede wszystkim wysokiej jakości damskiej bielizny, a także produktów dla mężczyzn. TRIUMPH posiada sklepy niemal na całym świecie i jest jedną z najbardziej rozpoznawanych bieliźnianych marek. Oferuje niezwykle szeroki asortyment, w którym znajdziemy różnego rodzaju biustonosze, majtki, bieliznę modelującą oraz sportową. W sklepach marki zakupimy także różnorodne piżamy, koszule nocne, szlafroki,T-shirty oraz koszulki. TRIUMPH w swojej ofercie posiada również wysokiej jakości halki, stroje kąpielowe, a także męskie koszulki oraz bokserki.

Swoją historię TRIUMPH rozpoczął już w 1886 roku, kiedy to Johann Gottfried Spiesshofer i Michael Braun założyli manufakturę gorsetów w Heubach w Niemczech. Z początku firma działała jako Spiesshofer & Braun, jednak w 1902 roku założyciele zainspirowani paryskim Łukiem Triumfalnym zdecydowali o nadaniu jej nowej nazwy, która pozostała do dziś. Już w 1933 roku TRIUMPH rozpoczął ekspansję na zagraniczne rynki. Pierwszy sklep poza granicami Niemiec powstał w Szwajcarii. Bieliźniana marka zyskiwała coraz większą popularność, a wszystko dzięki wprowadzanym innowacjom. Wśród nich wymienić można choćby biustonosz rozpinany z przodu czy gorset bez ramiączek. TRIUMPH stał się liderem Europy, słynącym z produkcji wygodnej bielizny z minimalną ilością szwów.

W 1956 roku TRIUMPH rozpoczął współpracę ze znanym niemieckim projektantem, Heinzem Oestergaardem. Kilka lat później znana marka była obecna już nie tylko w Europie, ale także w Azji! Produkty TRIUMPH można było zakupić m.in. w Tajlandii, Chinach oraz Indiach. Marka jako pierwsza do produkcji swojej bielizny wprowadziła technikę modelowania miseczek, co znacznie zredukowało ilość niezbędnych szwów. TRIUMPH stale poszerzał swój asortyment. W 1962 roku marka stworzyła pierwszą kolekcję strojów kąpielowych.

Obecnie TRIUMPH jest jednym z liderów branży bieliźniarskiej. W swojej ofercie posiada linię klasycznej bielizny Triumph, która jest idealnym wyborem na co dzień. Linia Essence to doskonały wybór dla wymagających klientek ceniących niebanalne fasony, natomiast seria Florale to wysokiej jakości seksowna koronkowa bielizna! Triumph triaction to linia dla aktywnych fizycznie kobiet, poszukujących wygodnych sportowych biustonoszy. W sklepach TRIUMPH zakupimy również komfortową bieliznę sloggi uszytą z niezwykle miękkich materiałów.

Obejrzano 60 z 1230 produktów