Produkty Vans, wiosna 2024

5036 produktów

Vans

Vans jest amerykańską marką zajmującą się produkcją oraz sprzedażą obuwia, odzieży oraz akcesoriów. Asortyment Vans jest niezwykle szeroki i oferuje wysokiej jakości produkty skierowane do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W sklepach znanej marki znajdziemy niezwykle wygodne buty na co dzień w sportowym stylu. Dużą popularnością cieszy się model Authentic, który sprawdzi się w wielu stylizacjach, a ponadto zapewni stopom komfort przez cały dzień. Vans w swojej ofercie posiada również obuwie przeznaczone do jazdy na deskorolce oraz BMX. W sklepach znanej marki znajdziemy także T-shirty, wygodne koszule, bluzy, kurtki oraz spodnie. Vans w swoim asortymencie posiada również plecaki, portfele, paski do spodni, okulary przeciwsłoneczne oraz skarpety.

Historia Vans sięga 1966 roku, kiedy to czterech wspólników, Paul Van Doren, Jim Van Doren, Gordy Lee oraz Serge D’Elia, otworzyło w Anaheim w Kalifornii sklep "Van Doren Rubber Company" zajmujący się produkcją oraz sprzedażą obuwia. Był to czas, kiedy jazda na deskorolce stawała się popularna, więc na obuwie do skateboardingu zdecydowanie był popyt. Założyciele marki Vans doskonale to wykorzystali i już kilka lat później ich firma cieszyła się niemałą popularnością. W Kalifornii niemal każdy miłośnik deskorolki nosił buty Vans!

Niedługo później obuwnicza marka zaczęła rozszerzać swój asortyment o nowe modele przeznaczone dla graczy baseballa czy koszykówki. W 1997 roku Vans zajął się organizacją zawodów sportowych, które zyskały ogromny rozgłos, a co za tym idzie - przyniosły marce jeszcze większą popularność. Rok później Vans otworzył dużych rozmiarów skatepark w Kalifornii, co również pozytywnie wpłynęło na wizerunek marki. Vans zyskał popularność nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Co więcej, buty Vans pokochało wielu sportowców, w tym również występujący podczas igrzysk olimpijskich.

Dziś Vans jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących wysokiej jakości, wygodne obuwie. Zarówno buty, jak i odzież Vans zyskują coraz więcej zwolenników. A wszystko dzięki użyciu dobrej jakości materiałów oraz starannym wykończeniu, co pozwala cieszyć się produktami znanej marki przez długi czas.

Obejrzano 60 z 5036 produktów