Produkty Wrangler, wiosna 2024

646 produktów

Wrangler

Wrangler jedną z najpopularniejszych na świecie marek zajmujących się produkcją wysokiej jakości jeansów. W jej ofercie znajdziemy przeróżne fasony spodni jeansowych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wrangler w swoim asortymencie posiada wiele popularnych fasonów, takich jak m.in. skinny, regular czy boyfriend. Ale znana marka produkuje nie tylko jeansy, ale również modne kurtki, T-shirty, koszule, swetry oraz spódnice. A wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy detal. Produkty Wrangler bez wątpienia sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów!

Historia marki Wrangler sięga 1904 roku, kiedy to Charlie Hudson założył Hudson Overall Company w Greensboro w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat później nazwę firmy zmieniono na Blue Bell, a od 1947 roku znana jest jako Wrangler, co oznacza "kowboj". Skąd taka nazwa? Otóż właśnie w 1947 roku do oferty znanej marki wprowadzono jeansy dla kowbojów. Ich cechą charakterystyczną były płaskie miedziane nity, które nie rysowały siodła. Ponadto spodnie Wrangler już wtedy wyposażono w inne detale, które pozostały do dziś. Są to m.in. niewielka kieszonka na zegarek oraz znak "W" na tylnych kieszeniach jeansów.

Co charakteryzuje jeansy marki Wrangler? Przede wszystkim wysoka jakość oraz staranne wykonanie. Spodnie Wrangler posiadają mocne szwy, dzięki którym są niezwykle wytrzymałe. Popularna marka stale wprowadza do swojej oferty nowe modne fasony, które pozwalają jej iść z duchem czasu i zmieniać się dla swoich klientów. Wrangler znany jest także z licznych innowacji, które stosuje w swoich produktach. Wśród nich wymienić można m.in. jeans odporny na deszcz oraz jeans chroniący przed niską temperaturą. Wrangler mimo zmian, które wprowadza w swojej odzieży, wciąż pozostaje przy swoich pierwotnych ideach. Tworzy wytrzymałe, klasyczne jeansy, które są nie tylko wygodne, ale również solidnie wykonane. Jakość produktów Wrangler doceniło wielu wymagających klientów, dla których ważna jest przede wszystkim wysoka jakość odzieży. Znana marka jest bez wątpienia jednym z liderów wśród producentów wytrzymałych jeansów!

Obejrzano 60 z 646 produktów