Produkty Zalando, zima 2022

76produktów

Zalando

Zalando to niezwykle popularny niemiecki sklep internetowy, zajmujący się głównie sprzedażą odzieży oraz obuwia, ale jego asortyment jest znacznie szerszy i obejmuje także akcesoria domowe, meble oraz produkty dekoracyjne. To największy w Europie sklep internetowy, który niezwykle prężnie się rozwija. Jak jednak powstał? Zalando zostało założone w 2008 roku przez Davida Schneidera i Roberta Gentza, wspieranych kapitałem inwestycyjnym braci Samwer. Z początku sprzedawano tam jedynie obuwie, jednak później Zalando rozpoczęło również sprzedaż odzieży. Firma choć miała spore przychody, na początku przynosiła niemałe straty. Wszystko przez niezwykle kosztowne kampanie reklamowe, na które Zalando przeznaczało wiele milionów euro. Jednak cel został osiągnięty - niezwykle dobrze przemyślane spoty telewizyjne zainteresowały wielu konsumentów i sprawiły, że Zalando stało się jednym z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych.

Z czasem Zalando zaczęło tworzyć własne kolekcje oraz marki, dzięki czemu stało się jeszcze bardziej popularne. W 2012 roku otworzono outlet marki Zalando w Berlinie, przez co popularna firma rozszerzyła swoje kanały dystrybucji i trafiła do wielu nowych konsumentów. Zalando współpracuje obecnie z wieloma znanymi markami, takimi jak New Look, Topshop, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Versace czy Ralph Lauren. Wśród nich znajdują się również marki sportowe, takie jak Nike, Reebok czy Adidas. Znacznie rozszerzyły one asortyment Zalando, sprawiając, że można tam nabyć nie tylko ubrania na co dzień czy specjalne okazje, ale także profesjonalną odzież sportową!

W 2012 roku Zalando pojawiło się również w Polsce. W naszym kraju cieszy się ogromną popularnością, a zakupy wykonuje tam co dziesiąty internauta! Na sławę Zalando w naszym kraju z pewnością wpłynął fakt, iż sklep oferuje produkty wielu marek niedostępnych stacjonarnie w Polsce. Dodatkowym atutem jest także ogromna wygoda, ponieważ aby zrobić zakupy, nie trzeba opuszczać domu. Zalando zapewnia także darmową wysyłkę oraz aż 100 dni na zwrot, który również jest bezpłatny. Te udogodnienia z pewnością wyróżniają Zalando wśród innych sklepów internetowych. Zakupy są niezwykle proste i przyjemne!

Zalando oferuje niezwykle szeroki zakres produktów, dzięki czemu każdy z nas może tam znaleźć idealną odzież dla siebie. Niezależnie od tego, jaki masz styl, na Zalando z pewnością znajdziesz ubrania oraz dodatki dopasowane do swojego ubioru. Wszystkie produkty podzielone są na kategorie, dzięki czemu poruszanie się po stronie internetowej jest niezwykle proste. Na Zalando organizowane są również wyprzedaże, dzięki czemu nawet osoby z ograniczonym budżetem mogą znaleźć coś dla siebie!

Obejrzano 60 z 76 produktów