Kolekcja produktów ZARA, zima 2018

Produkty ZARA
0produktów

ZARA

ZARA to jeden z najbardziej znanych sklepów odzieżowych na świecie. Pierwszy stacjonarny butik powstał już w 1975 roku w La Coruñi. Obecnie znajduje się tam również siedziba spółki Intidex, do której należy właśnie ZARA. Jej założycielem jest Hiszpan Amancio Ortega, jeden z najbardziej zamożnych ludzi na świecie. Słynie on z różnego typu innowacji, które wprowadził do swoich marek, sprawiając, że stały się znane w wielu krajach. To właściciel nie tylko popularnego sklepu ZARA, ale również między innymi Stradivarius, Pull&Bear czy Bershka.

Jak ZARA osiągnęła tak ogromny sukces? Przede wszystkim dzięki zmianom, jakie wprowadził jej założyciel. Jedną z nich było przyspieszenie procesu produkcji nowej odzieży z kilku miesięcy na zaledwie dwa tygodnie. Dzięki temu w sklepach ZARA nowe kolekcje pojawiały się znacznie częściej niż u konkurencji, a asortyment wymieniany był co kilka tygodni. Dzięki temu konsumenci mogli mieć pewność, że kupując w sklepach ZARA, ich stylizacje są na bieżąco z panującymi trendami w modzie. Sieć sklepów ZARA słynie także z przemyślanych kampanii marketingowych. Twarzami jej kolekcji były znane osobistości ze świata mody, takie jak Cara Delevingne, Stella Tennant czy Adrienne Jüliger. To bez wątpienia wpłynęło na poszerzenie grona odbiorców popularnej marki, sprawiając, że stała się ona gigantem na rynku odzieżowym.

ZARA wraz z upływem lat otwiera kolejne sklepy nie tylko w Hiszpanii, ale również za granicą. Odzież popularnej marki można dziś nabyć niemal wszędzie! Jej butiki znajdują się między innymi w Portugalii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Argentynie czy na Malcie. Co wyróżnia produkty marki ZARA? Z pewnością wyższa jakość niż u konkurencji. Choć ubrania są nieco droższe niż w najpopularniejszych sieciówkach, lepszej jakości materiały z pewnością rekompensują tę drobną różnicę w cenie. ZARA oferuje niezwykle szeroki asortyment, który w każdym sezonie jest zgodny z najnowszymi trendami w modzie. Można tam kupić zarówno ubrania dla kobiet, jak i mężczyzn. ZARA zajmuje się także sprzedażą ubrań dla dzieci, a ich dział TRF cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży. W 2003 roku w Saragossie powstał także pierwszy sklep Zara Home, w którym nabyć można artykuły do domu, takie jak pościel, ręczniki czy produkty dekoracyjne.