Produkty New Yorker, zima 2022

110741produktów

New Yorker

New Yorker to niemiecka sieć odzieżowa. Jej siedziba znajduje się w Brunszwiku. Do otwarcia pierwszego sklepu marki doszło w 1971 roku we Flensburgu. Początkowo był to sklep zajmujący się sprzedażą jeansów. W ciągu 20 lat firmie udało się otworzyć sklepy na terenie całych Niemiec. W 2000 roku New Yorker dysponował sklepami w państwach sąsiednich. Obecnie firma posiada ponad 1000 salonów w 38 krajach na całym świecie np. w Arabii Saudyjskiej, Katarze, Kazachstanie, Armenii, Gruzji czy w Stanach Zjednoczonych. Zajmuje się sprzedażą odzieży, obuwia oraz akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Jest to marka skierowana głównie do młodzieży, miłośników streetwearowego stylu, którzy poprzez ubranie pragną wyrazić siebie.

New Yorker posiada kilka linii odzieżowych, nieco zróżnicowanych pod względem stylu m.in. Amisu, Fishbbone, Athletics oraz Censored. Athletics to linia ubrań i akcesoriów sportowych, przeznaczonych do uprawiania sportu. Censored to kolekcja bielizny – o ciekawym, zmysłowym designie, co jest rzadko spotykane w ofercie sieciówek. Fishbbone sister to linia typowo młodzieżowa, jej cechy charakterystyczne to niebanalne fasony, ciekawe wzornictwo, wyraziste nadruki na bluzach i koszulkach. Spodoba się dziewczynom niepokornym, które lubią podkreślać atuty swojej figury i pragną wyróżnić się z tłumu. Amisu to ubrania bardziej klasyczne i eleganckie, wyróżniają się pastelowymi kolorami i subtelnymi kwiatowymi printami. To linia zawierająca nie tylko propozycje casualowe ale również bardziej eleganckie.

Męska linia Smog do gustu przypadnie mężczyznom, którzy cenią klasyczne rozwiązania i ważne jest dla nich, by prezentować się stylowo. W ofercie tej linii znajdą zarówno eleganckie marynarki jak i przecierane spodnie. Ponadto New Yorker oferuje bardzo szeroki wybór akcesoriów, które stanowią znakomite dopełnienie stylizacji. W ciągu prawie 50 lat istnienia New Yorker sponsorował wiele masowych imprez m.in. Loveparade, Mayday, zawody zapaśnicze czy Hip Hop festiwal. W Polsce marka pojawiła się w roku 1998. Dzisiaj ma swoje sklepy we wszystkich największych miastach Polski. Charakterystyczny styl i ciekawe dodatki czynią markę New Yorker jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieciówek.

Obejrzano 60 z 110741 produktów