Odzież ciążowa, zima 2022

668produktów

Odzież ciążowa

Ciąża to piękny okres w życiu każdej kobiety. Jednak radosnemu oczekiwaniu na przyjście na świat dzidziusia towarzyszy wątpliwie przyjemny fakt - przestajemy się mieścić w codzienne ubrania. Z niektórych części garderoby musimy zrezygnować, ze względu na bezpieczeństwo, np. buty na szpilce zamieniamy na sportowe. Potrzebujemy wtedy czegoś nowego. Z pomocą przychodzi właśnie odzież ciążowa. Jej zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie komfortu kobiecie będącej w błogosławionym stanie. Mamy więc specjalnie uszyte bluzy czy koszulki z miękkich materiałów. Pojawiają się piżamkowe komplety, tworzone z myślą o ciężarnych. Ciążowe spodnie mają podwyższony stan z elastycznego materiału, którego zadaniem jest podtrzymywanie brzuszka. W tym celu powstała również specjalna bielizna ciążowa. Zakłada się ją w pasie, dzięki czemu brzuszek nie wyślizguje się ze spodni. Dla tych, które odmienny stan przeżywają na jesieni czy w zimie, nieuniknione jest zaopatrzenie się w kurtkę lub płaszczyk. Szczególnie praktyczne są kurtki parki. W ciążowej edycji wyposażone są w ściągacz pod biustem oraz dodatkowy materiał przykrywający brzuszek. Ale nie tylko to. W XXI sprzeciwiamy się przekonaniu, że kobieta w ciąży ma nosić tylko i wyłącznie bezkształtne ubrania, ukrywające brzuszek. Ciąża jest przecież powodem do domu. Wszystkie gwiazdy z dumą pokazują "baby bump" na czerwonym dywanie. Beyonce, Blake Lively czy Kate Middleton z prawdziwą klasą i stylem nosiły podczas ciąży obcisłe sukienki. Każda ciężarna kobieta powinna więc zaopatrzyć się w chociaż jedną seksowną sukienkę. Dobierz do niej prostą biżuterię i balerinki. Wydaje Ci się, że w ciąży nie jesteś atrakcyjna? Nic bardziej mylnego. Będąc w odmiennym stanie, twoja twarz nabiera blasku. Jest to zjawisko (tzw. "pregnancy glow") potwierdzone przez ekspertów.
Pamiętaj, że okres ciąży nie równa się siedzeniu tylko i wyłącznie siedzeniu w domu i odpoczywaniu. Zaopatrz się więc w ciążowy kostium kąpielowy i spędź parę chwil na słońcu lub popluskaj się w wodzie.

Po rozwiązaniu warto zakupić, również zaliczane do odzieży ciążowej, bluzeczki do karmienia. Mają one specjalne zapięcie na biuście, pozwalające na szybkie uchylenie części materiału w razie potrzeby, bez konieczności zdejmowania koszulki. Jest to bardzo praktyczne, ułatwiające karmienie piersią, rozwiązanie.

Obejrzano 60 z 668 produktów