Kolekcja produktów Taranko, wiosna 2018

Produkty Taranko
0produktów

Taranko

Taranko to polska marka odzieżowa dla kobiet. Istnieje od 1987 roku – została stworzona od samych podstaw przez rodzinę z krawieckimi tradycjami. Rodzina Taranko zaczynała od niewielkiego zakładu krawieckiego. Biznes stopniowo się rozwijał, zyskując uznanie klientów. Zwiększenie produkcji wiązało się automatycznie z koniecznością zbudowania większego zakładu. W końcu przyszedł czas na otwarcie sklepu stacjonarnego. Niewielki zakład krawiecki stał się dużym producentem. Cechą charakterystyczną Taranko od samego początku była bardzo wysoka jakość. To nie zmieniło się od ponad 30 lat działalności – potwierdzeniem tego może być fakt, że firma zatrudnia wyłącznie doświadczone szwaczki. Ponad 70 % produkcji Taranko pochodzi z jej zakładu w Gdańsku.

Marka Taranko skierowana jest do kobiet eleganckich, które bez względu na okoliczności pragną prezentować się stylowo. Taranko jest stworzone dla tych z nas, które są świadome swojej kobiecości i lubią ją podkreślać. Marka inspiruje się najnowszymi trendami i wprowadza je kolekcji, nie zatracając jednocześnie swojego charakterystycznego stylu. Taranko to klasyka w najlepszej formie. Marka oferuje ogromny wybór sukienek, koszul, spodni i garsonek. Niedawno poszerzyła asortyment o stylowe płaszcze i swetry. O wysokiej pozycji Taranko w polskiej branży odzieżowej świadczy rzesza wiernych klientek. Marka szyje swoje ubrania w krótkich seriach, co jest ukłonem w stronę kobiet, które cenią sobie indywidualny styl.

Obecnie Taranko posiada ponad 30 sklepów firmowych i 11 partnerskich. Od kilku lat funkcjonuje również sklep internetowy Taranko – jest to duże ułatwienie dla kobiet zapracowanych, które nie mają czasu na zakupy w galeriach handlowych. Sukces Taranko bierze się przede wszystkim z ogromnej pasji – założyciele firmy podkreślają, że kochają swoją pracę. Taranko to marka stworzona dla kobiet, które chcą wyróżnić się tłumie i poprzez strój wyrazić swoją osobowość. Kolekcje Taranko uzupełniane są o minimalistyczne torebki, szale oraz różnorodną biżuterię. W Taranko znajdziemy ubrania idealne do pracy, na elegancką kolację, czy też luźne spotkanie ze znajomymi. Jeśli jesteś miłośniczką sprawdzonych rozwiązań i lubisz inwestować swoje pieniądze w ubrania o nieprzeciętnej jakości, Taranko spełni Twoje oczekiwania.