wstecz
L'Oreal Paris Loreal Majirel | Trwała farba do włosów - kolor 9.03 bardzo jasny blond złocisto naturalny 50ml - Wysyłka w 24H!

L'Oreal Paris Loreal Majirel | Trwała farba do włosów - kolor 9.03 bardzo jasny blond złocisto naturalny 50ml - Wysyłka w 24H!

19zł31zł

Opis producenta:

Kolor: 9.03 bardzo jasny blond złocisto naturalny O produkcie: Majirel to kultowa już, profesjonalna farba do włosów. Pozwala na pokrycie siwych włosów nawet w 100%. Nadaje włosom intensywny, głęboki kolor, który długo utrzymuje się na włosach. Wyjątkowa formuła farby zawierająca Ionene G i Incell, czyli składniki zawarte także w produktach Loreal do pielęgnacji, sprawiają, że włosy nie tylko zyskują piękny kolor ale są także odżywione i wygładzone. W zależności od wybranego koloru, farba może rozjaśnić lub przyciemnić włosy nawet o 3 poziomy. Zastosowana technologia: • Ionene G - odbudowuje wiązania keratynowe we włosie i wygładza jego powierzchnię • Incell - posiada zdolności do odbudowy cementu komórkowego. Aby rozjaśnić włosy do 2 tonów farbę łączymy z oxydantem 6% w proporcji 1:1,5 czyli na całą tubkę farby 50ml dodajemy 75ml oxydantu. Aby rozjaśnić włosy o 3 tony farbę łączymy z oxydantem 9% w proporcji 1:1,5. W przypadku większej ilości siwych włosów (powyżej 50%), do wybranego koloru należy dodać odcień naturalny - bez cyfry po przecinku lub z cyframi 0 albo 3 po przecinku (np. 9,0 czy 7,3). Taka mieszanka połączona z oxydantem 6% pozwala na pełne pokrycie siwych włosów. Pojemność: 50ml Szczegółowa instrukcja nakładania farby znajduje się w opakowaniu. UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno. Dopasuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów. Pamiętaj również o właściwej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj więcej na naszym blogu.

Źródło:

estyl.pl
Zobacz podobne produkty