pierścionek z białego złota

Pierścionek z białego złota to ponadczasowy wybór

Białe złoto jest jednym z najbardziej popularnych wyborów w przypadku obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych, ponieważ jest po prostu piękne i zapewnia ponadczasowy look. Biały kolor zawsze wzmocni wygląd diamentowego pierścionka zaręczynowego. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety kochają neutralność tej barwy, która pasuje do wszystkiego, m.in. do każdego odcienia skóry. Białe złoto zostało wynalezione w XIX wieku, ale nie zyskało popularności aż do lat dwudziestych XX wieku. Ponieważ platyna była potrzebna do wielu celów wojskowych, białe złoto zaczęto stosować w jubilerstwie jako tańszy i świetnie wyglądający zamiennik. Przez lata cieszyło się ono niesłabnącą popularnością, a w pierwszej dekadzie XX wieku nastąpił prawdziwy boom na pierścionki zaręczynowe z białego złota, który trwa do dziś. Ogromna popularność tego metalu sprawia, że wybór stylów i propozycji pierścionków z białego złota jest potężny. Na Allani.pl czeka na Ciebie ogromna kolekcja biżuterii damskiej. Zapoznaj się z nią jak najprędzej, by zrobić odpowiednie zakupy!

Tani, piękny i trwały – zalety pierścionka z białego złota

Pierścionek z białego złota to bardzo częsty wybór młodych par również z powodu ponadprzeciętnej wytrzymałości tego metalu. Białe złoto nie występuje w naturze: jest wytwarzane z żółtego złota łączonego z białymi stopami metali szlachetnych, takich jak pallad i nikiel. Taka mieszanka daje jaśniejszy kolor niż w przypadku złotego pierścionka, a także znaczną trwałość. Dodatkowo białe złoto pokrywa się na koniec rzadkim, srebrzystobiałym metalem zwanym rodem. Nadaje to białemu złotu jasny, świetlisty połysk. Co jeszcze? Białe złoto jest tańsze od platyny, a jednocześnie stanowi o wiele bardziej wartościową alternatywę dla srebra – to kolejny powód, dla którego ozdoby z tego właśnie materiału są częstym wyborem w przypadku zaręczyn.

Na Allani.pl kupisz śliczny i niedrogi pierścionek z białego złota!

Duży wybór biżuterii, a także odzieży i obuwia na naszej stronie to efekt charakteru działalności, którą prowadzimy. Allani.pl jest jak galeria handlowa, do której jedziesz w celu zakupu wszystkiego, czego potrzebujesz. W przypadku naszego serwisu bardzo wygodna opcja jest taka, że nie musisz nawet nigdzie jechać, by mieć dostęp do najpiękniejszych kolekcji pierścionków, jakie mogą funkcjonować na rynku. Możesz korzystać z naszego serwisu w dowolnym miejscu, np. w domu, gdzie ma żadnej presji i nic Cię nie goni. A taką rzecz jak pierścionek zaręczynowy z białego złota warto wybierać z należytą atencją i ze spokojem. Jest to w końcu bardzo ważna decyzja! Mogą Ci w niej pomóc nasze wygodne filtry – specjalnie zaprojektowane tak, by jak najskuteczniej asystować naszym użytkownikom w zakupach. Zaznacz z boku ekranu, jakie elementy powinien posiadać szukany przez Ciebie pierścionek z białego złota, a wyszukiwarka pokaże tylko modele z tymi elementami. To znacznie ułatwi wybór: masz możliwość oznaczenia kamienia i motywu, koloru i zakresu cenowego, sklepu i marki. W.Kruk, Lovrin, Giorre czy Tory Burch to tylko niektóre z brandów, na które możesz postawić! Zwróć uwagę na nasze opcje budżetowe – kody promocyjne i wyprzedaże. Wystarczy jedno kliknięcie, by skorzystać z okazji, dzięki którym kupisz u nas śliczny i niedrogi pierścionek z białego złota.
pokaż więcejpokaż mniej

pierścionek z białego złota