pierścionki srebrne pozłacane

Pierścionek pozłacany to wspaniały blask w niskiej cenie!

Stylowy i niedrogi pierścionek pozłacany stanowi znakomitą odpowiedź na potrzebę posiadania wspaniałego blasku przy ograniczonym budżecie. Zabłyśnij w blasku złota za bezcen! W aktualnych kolekcjach wielu marek znajdziesz eleganckie i modne pozłacane pierścionki, które będą idealnie prezentowały się na Twoich palcach. Jeśli lubisz podążać za trendami i chcesz wciąż kupować biżuterię na czasie, pozłacane pierścionki są dla Ciebie.

Pierścionek pozłacany to autentyk!

Pozłacane obrączki nie są obrączkami z litego złota, ale to nie znaczy, że są fałszywe czy podrabiane. Pozłacanie na metalu nieszlachetnym jest absolutnie prawdziwym złotem! Obrączki pozłacane są galwanicznie pokryte warstwą prawdziwego złota na metalu bazowym, takim jak srebro lub mosiądz.

Pierścionek pozłacany – jak to się robi?

    – Galwanizacja – proces stosowany do powlekania lub złocenia biżuterii. Na początku jubilerzy wykonują element z metalu podstawowego np. srebra lub niklu. Nie może on zawierać żadnych zanieczyszczeń, ponieważ w przeciwnym razie złoto nie połączy się z nim. Następnym krokiem jest odpowiednie czyszczenie.
    – Powłoka – metal podstawowy może wchodzić w reakcje chemiczne ze złotem, dlatego należy go pokryć warstwą wysokiej jakości niklu. W ten sposób metal podstawowy nie będzie mógł zanieczyścić i zepsuć złotej warstwy.
    – Zanurzanie – płynne złoto jest przechowywane w pojemniku, w którym zanurza się element biżuterii. Aby złoto połączyło się z metalem nieszlachetnym, do pojemnika doprowadzany jest dodatni ładunek elektryczny.
    – Suszenie – do uzyskania pożądanej grubości może być koniecznych kilka zanurzeń. Ostatnim krokiem jest odłożenie elementu biżuterii na bok, powłoka musi wyschnąć i osadzić się na powierzchni.

Pozłacane pierścionki pięknie zdobią palce

Niedrogi, a jednak odzwierciedlający wygląd luksusowej złotej biżuterii pierścionek pozłacany to prosta droga do olśniewających stylizacji bez znaczącego uszczuplania Twojego portfela. Noś je ułożone jeden na drugim lub na różnych palcach, w najprzeróżniejszych wariantach – w ten sposób wyrazić siebie w bardzo kreatywny sposób. Z racji niskiej ceny możesz pozwolić sobie na zakup całego kompletu pierścionków, możesz także podarować jeden z nich komuś bliskiemu jako drobny upominek, nawet bez okazji – w celu podkreślenia Waszej relacji. Kolekcja biżuterii damskiej na Allani.pl jest bardzo duża: znajdziesz odpowiedni pierścionek pozłacany w mig!

Na Allani.pl kupisz najpiękniejsze pozłacane pierścionki

Wizytę na naszej stronie możesz porównać do odwiedzin galerii handlowej – to właśnie tam kupisz wszystko, czego szukasz, bez konieczności wybierania się do innych miejsc. To ogromna wygoda. Allani.pl oferuje jeszcze więcej: wszystkie zakupy zrobisz, nie wychodząc z domu! Wystarczy, że rozsiądziesz się wygodnie w swoim ulubionym fotelu, chwycisz kubek kawy i wejdziesz na naszą stronę! Polecamy Ci korzystanie z naszych intuicyjnych filtrów, dzięki którym bardzo szybko wybierzesz idealny pierścionek pozłacany – wybierz detale, jakie Cię interesują: wzór, motyw, kamień, sklep czy markę. Polecamy także filtry obniżające koszty produktów: „kody promocyjne” i „wyprzedaże”, które sprawią, że na pewno nie przepłacisz! Wybierz najpiękniejszy spośród pierścionków dostępnych na naszej stronie! Zasługujesz na to. Piękno ma wiele twarzy, jedną z nich jest niewątpliwie pierścionek pozłacany, który w olśniewający sposób ozdobi Twoją dłoń i nada całej Twojej stylizacji eleganckiego pierwiastka.
pokaż więcejpokaż mniej

pierścionki srebrne pozłacane