Czółenka na koturnie, kolekcja zima 2022/2023

Modne czółenka
na koturnie

Czółenka na koturnie to ten typ butów, który będzie idealnie pasował do każdej z nas. Wszystkim kobietom marzą się długie i smukłe nogi. Niestety nie każda z nas miała to szczęście i została obdarzona z natury wysokim wzrostem. Ale jest na to sposób. Projektanci zadbali o to, aby zadowolić każdą kobietę i dlatego stworzyli buty, które mogą zaradzić problemom krótkich nóg i jednocześnie być bardzo wygodne oraz eleganckie!

Czółenka na koturnie posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy. Nie dość, że pięknie prezentują się na stopie to jeszcze do tego są wygodne. Koturny mają to do siebie, że są o wiele stabilniejsze niż obcasy typu szpilka. Nasze nogi nie męczą się w tak szybkim czasie i możemy być spokojne o to, że damy radę przechodzić w koturnach długie godziny. Dodatkowym plusem przemawiającym za wybraniem koturn jest to, że pasują one do każdej z nas. Gdy mamy tęższe łydki zazwyczaj zastanawiamy się czy szpilki nie podkreślą tego jeszcze bardziej, ale z drugiej strony marzymy o tym, aby założyć wyższe buty… Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji są czółenka na koturnie. Nie dość, że wygodne to do tego na pewno nie uwypuklą żadnego mankamentu naszej figury.

Tak jak stykamy się z różnymi wysokościami koturn tak też istnieje wielość materiałów, z których są one wykonane. Materiałowe czółenka z koturną wykonaną z korka będą się świetnie prezentować do codziennych stylizacji. Dopasowując do nich oversizową bluzkę i jeansowe rurki postawisz na szyk i wygodę jednocześnie. Koturny wykonywane są również z gumy, tworzyw sztucznych, drewna oraz nawet splecionych ze sobą sznurków dlatego wszystko zależy od Ciebie, które wybierzesz i na jaką okazję akurat je potrzebujesz.

Istnieje wiele modeli czółenek na koturnie. Począwszy od wysokości koturny skończywszy aż na wyborze odpowiedniego koloru. Mogą być one materiałowe, zamszowe lub skórzane. Często spotykany fason to ten z paseczkiem na kostce, który zapewnia dodatkową stabilność kostki. Istnieją również te z odkrytymi palcami jak i w całości zabudowane. Mogą mieć zaokrąglone lub szpiczaste noski. Gama kolorów od czarnego, czerwonego aż po srebrne lub w jakieś ciekawe printy również robi wrażenie. Dlatego nie czekaj tylko już dziś postaw na wygodę i wygląd w jednym. Wybierz swoje wymarzone czółenka na koturnie, a na pewno nie będziesz tego żałować.
133 produktów

Obejrzano 60 z 133 produktów