Jeansy z dziurami, kolekcja zima 2022/2023

Modne jeansy z dziurami

Wszystkie je kochamy i każda z nas ma co najmniej jedną parę w swojej szafie. Jeansy to ponadczasowy klasyk, bez którego nie możemy sobie dzisiaj wyobrazić garderoby przeciętnej kobiety. Swoją historię jeansy rozpoczęły już w XIX w USA, kiedy to zostały zaprojektowane przez Leviego Straussa. W założeniu miały to być spodnie dla górników i farmerów. Jednak mniej więcej od lat sześćdziesiątych XX wieku zyskały ogromną popularność głównie wśród młodzieży. Od tej pory stawały się coraz bardziej lubiane, aż stały się prawdziwym must-have wśród wszystkich osób ceniących sobie wygodę, ale i modne kroje. Dzisiaj spodnie jeansowe występują w ogromnej ilości fasonów i kolorów. W ostatnich sezonach hitem okazały się jeansy z dziurami. Są to spodnie, które pierwotnie, jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, były wykonywane w domach metodą DIY, na znak buntu i chęci wyróżnienia się wśród rówieśników. Obecnie, jeansy z dziurami pojawiają się nie tylko w każdym sklepie sieciowym, ale także na największych wybiegach mody.

Jeansy z dziurami to spodnie, które występują w tylu wariantach, ile jest krojów klasycznych jeansów. Istnieją więc jeansy z dziurami o fasonie rurek, boyfriendów, mom jeans, a nawet o powracającym kształcie jeansów dzwonów w stylu retro. Same dziury również występują w przeróżnych wersjach i kombinacjach. Bardzo popularne są jeansy przecierane, gdzie niektóre przetarcia przeradzają się w dziury. Popularne są także spodnie z symetrycznymi, poziomymi przecięciami na wysokości kolan. Jeśli należysz do odważnych, możesz zdecydować się na bardziej ekstrawagancką parę jeansów z dziurami – taką, która posiada naprawdę spore, widocznie celowo zrobione wycięcia, najczęściej w kształcie prostokątów.

Z czym nosić jeansy z dziurami? Tak ciekawy krój spodni wygląda świetnie nawet z najprostszym t-shirtem. Aby podrasować trochę swój wygląd i dodać mu jeszcze więcej grungowego charakteru, dodaj czarną ramoneskę. Z jeansami z dziurami można stworzyć także elegancko – casualową stylizację. Zestaw je z delikatnymi sandałkami na szpilce w kolorze nude i z luźną marynarką. W ten sposób stworzysz look prosto z ulic największych stolic mody!
84 produktów

Obejrzano 60 z 84 produktów