Sukienki z nadrukiem, zima 2021

235produktów

Sukienki z nadrukiem

Sukienki z nadrukiem są dobrą opcją dla każdej kobiety, bez względu na wiek i sylwetkę. Na rynku możemy dostać tysiące wariantów, od sukienek z printami, napisami, po modele z wzorzystymi fotografiami. Nadruk dodaje sukience charakteru, w subtelny lub intensywny sposób. Zobacz z czym najlepiej łączyć tego rodzaju kreacje, jak dobrać je do swojej figury i skuś się na modny zakup!

Sukienka z nadrukiem to wbrew pozorom stosunkowo łatwa do stylizacji część garderoby. Wystarczy, iż będziemy stosować się do jednej zasady - jeżeli nadruk jest wyjątkowo dosadny, charakterystyczny, obejmuje dużą część sukienki, starajmy się dobrać minimum dodatków, w jednolitym i stonowanym kolorze. Unikniemy w ten sposób efektu przesady, a wzorzysta sukienka nie będzie się gryzła z pstrokatymi butami bądź torebką. Należy też dodać, że wzory z reguły ciężko ze sobą łączyć, więc lepiej postawić na jeden, a resztę utrzymać w neutralnym tonie. Z kolei w przypadku minimalistycznego nadruku na sukience (np. napisu z ciekawym słowem, hasłem, ikoną), spokojnie możemy poszaleć z barwami i dodatkami, ale oczywiście wszystko musi stanowić spójną całość!

Oryginalnymi modelami są sukienki z nadrukiem 3D (zazwyczaj w postaci zdjęcia np. natury, zwierząt, a nawet jedzenia) i również sukienki z nadrukiem miast. Nie jest to opcją dla każdego, a wręcz zdecydowanym elementem ubioru dla odważnych, nie bojących się modowych wyzwań, nowości i przede wszystkim wyróżnienia na ulicy kobiet. By dobrać sukienkę z nadrukowanym wzorem do swojej figury, należy wybrać odpowiedni krój kreacji oraz kształt i umiejscowienie nadruków. Podkreślajmy atuty i maskujmy wady. Przykładowo, rozkloszowana sukienka z drobnymi nadrukami zamaskuje brak kobiecych krągłości w dolnych partiach ciała, a pasek odejmie centymetrów w talii.

Polecane produkty

Produkty