Topy sportowe, kolekcja wiosna 2021

33produktów

Modne topy sportowe

Topy sportowe są to idealne bluzki dla kobiet, które aktywnie spędzają czas. Nie musisz posiadać karnetu na siłownię i idealnie wyrzeźbionej figury, aby mieć w swojej szafie sportowy top. Świetnie się on sprawdza podczas wszelkich form aktywności fizycznej. Wybierasz się na rower lub umówiłaś się na poranny jogging z przyjaciółką i nie wiesz co na siebie włożyć, bo t-shirt wydaje Ci się zbyt ciężki? Wtedy wybierz sportowy top, który będzie najlepszą opcją podczas wszelkiego rodzaju form aktywności.

Sportowy top różni się od zwykłego tym, że jest wykonany z innej tkaniny, która jest oddychająca i bardziej przewiewna dzięki czemu podczas wykonywania jakiejś aktywności fizycznej mniej się pocimy i wolniej się męczymy. Ponadto są one bezszwowe dzięki czemu nic nas nie gniecie i nie przeszkadza w ćwiczeniu.

Jest dostępnych bardzo wiele modeli sportowych topów. W zależności od tego czy lepiej czujesz się w obcisłym czy szerokim modelu wybierz odpowiedni dla siebie. Różnią się także kolorami i wzorami. Jaskrawe i neonowe kolory na pewno wyróżnią Cię z tłumu. Różnorodne geometryczne wzory ożywią każdą sportową stylizację. Natomiast topy z różnego rodzaju napisami zmotywują Ciebie, a także osoby w twoim otoczeniu do tego, aby się trochę poruszać.

Zastanawiając się jaki krój sportowego topu wybrać weź również pod uwagę to co założysz na dół swojego zestawu. Jeśli będą to szersze spodnie zdecyduj się na obcisły top, a zrównoważy to proporcje. Natomiast jeśli źle czujesz się w obcisłym topie załóż ten oversizowy i do tego legginsy, a na pewno będziesz się świetnie prezentować. Decydując się na luźniejszy top czy też ten przylegający do ciała warto zaopatrzyć się również w biustonosz sportowy. Zapewni Ci on komfort ćwiczenia dzięki specjalnej konstrukcji. Ćwicząc pamiętaj również o specjalnie dostosowanym obuwiu. Buty sportowe zapewnią Ci odpowiednią amortyzację oraz będą chronić przed kontuzjami. Wybierając swój sportowy top myśl przede wszystkim o sobie i o swojej wygodzie, a na pewno będzie Ci on służył przez wiele treningów!