Biustonosze sportowe, kolekcja lato 2021

2930produktów

Wygodne biustonosze
sportowe

Biustonosz jest rodzajem bielizny dla kobiet, służącej do przykrycia i podtrzymywania piersi. Jest jednym z najbardziej kobiecych elementów garderoby, gdyż podkreśla, a zarazem zasłania kobiece atuty. Dobre dopasowanie biustonosza jest istotne dla wyglądu naszej sylwetki, układania się ubrań, a przede wszystkim dla naszego kręgosłupa i postawy, gdyż wciąż niewiele kobiet zdaje sobie sprawę z konsekwencji noszenia np. za małych staników. Oprócz codziennego użytku, ważne są też te noszone na specjalne okazje, np. do uprawiania sportu, czyli biustonosze sportowe. Cechują się wyjątkową miękkością, zazwyczaj brakiem fiszbin i gąbek. Są bardzo podobne do krótkiego topu. Mocno podtrzymują piersi przy ciele poprzez ich niewielkie ściśnięcie i spłaszczenie.Występują w wielu kolorach, fasonach i wielkościach. W odróżnieniu od klasycznych staników, których rozmiar określany jest w zależności od obwodu i wielkości miseczki, właścicielki, rozmiarówka staników sportowych jest taka sama jak w odzieży, tzn. zazwyczaj XS-XL.

Biustonosze sportowe to przede wszystkim komfort ćwiczeń. Spokojnie możemy oddać się aktywności fizycznej, wiedząc, że nasz biust jest podtrzymywany, a przy tym praktycznie nie odczuwamy żadnego dyskomfortu ani ucisku (przede wszystkim poprzez brak fiszbin). Jest widoczny, a nieodczuwalny. Można nosić go solo z elastycznymi legginsami, jak i w połączeniu ze sportowym T-shirtem (zarówno pełnym, zakrywającym, jak i stylowym, z wycięciami, dzięki któremu uwydatnimy nasz top). Ubiór sportowy nie musi kojarzyć się z nudą. Jeżeli lubimy strój w neutralnym, czarno-białym kolorze, właśnie poprzez takie dodatki możemy urozmaicić i ożywić naszą stylizację. Neonowy sportowy top to strzał w dziesiątkę!

Dla pań mających kompleks małego biustu, staniki sportowe często okazują się problematyczne. Na szczęście istnieje wiele modeli push-up, powiększających biust. Oczywiście, wciąż pozbawione są wszelkich usztywnień, ale dzięki specjalnym gąbką i odpowiedniemu uszyciu oraz kombinacji ramiączek, nasz biust staje się pełniejszy i atrakcyjny, nawet w sportowym topie. Skrzyżowane ramiączka nie tylko mogą pomóc w uwydatnieniu kobiecych kształtów, ale są i stylowym elementem naszego aktywnego stroju.