Czapki z pomponem, kolekcja jesień 2022

Czapki z pomponem

Czapki z pomponem to ten rodzaj nakrycia głowy, który przypadnie do gustu praktycznie każdemu! Wiadomo nie od dziś, że główną rolę jaką ma pełnić czapka jest oczywiście ochrona przed mrozem co za tym idzie, że nasze pierwsze skojarzenie to myśl o tym, że znowu będziemy musieli założyć tą okropną czapkę, w której nie wyglądamy zbyt atrakcyjnie… A co jeśli wcale tak nie musi być?

Zobacz też, jakie jeszcze stylowe akcesoria i dodatki będą hitem w tym sezonie!

Niekwestionowanym hitem wśród nakryć głowy jest czapka z pomponem. Nie dość, że każdy w niej dobrze wygląda bo idealnie dopasowuje się do kształtu głowy to jeszcze pompon, który jest na czubku czapki wysmukli optycznie naszą twarz. Dodatkowym plusem oprócz tego, że czapka naprawdę dobrze się prezentuje jest fakt, że chroni nas przed zimnem.
Powstało wiele modeli czapek z pomponem, w których możemy wybierać. Zaczynając od materiału, z którego została wykonana poprzez kolor aż do samego pompona, który może być zarówno sztuczny jak i z naturalnego futra.
Pytanie, które się nasuwa to do czego właściwie pasuje taka czapka? Odpowiedź jest bardzo prosta: do wszystkiego. W połączeniu z odpowiednim szalikiem, płaszczem i butami może stanowić podstawę stylizacji. Wybierasz się na zimowy spacer? Nic prostszego jak założyć czapkę z pomponem w połączeniu z puchową kurtką, dużym szalikiem typu koc i traperami. Masz oficjalne spotkanie, ale jest zdecydowanie za zimno żeby wyjść bez czapki? Załóż wełniany płaszcz, kozaki za kolano, a całość uzupełnij czapką z futrzanym pomponem. Będziesz wyglądać elegancko, ale przede wszystkim nie zmarzniesz czekając np. na przystanku.

Kolor czapki i materiał z którego będzie wykonana są równie ważne jak to z czym ją nosić. Kupując czapkę przede wszystkim zwróć uwagę na to z czego powstała. Jeśli jest ona wełniana i dodatkowo posiada wykończenie z polaru to możesz być pewna, że żaden mróz Cię nie zaskoczy. Natomiast jeśli szukasz czegoś lżejszego wybieraj raczej materiały sztuczne lecz pamiętaj, że one też dadzą dużo ciepła. Ewentualnym minusem tego rodzaju tkanin może być fakt, że bardziej się będą elektryzowały włosy. Kolory, które najczęściej możemy spotkać to czerń, biel i beż, a do tego pompon w stonowanym odcieniu. Lecz jeśli jesteś już znudzona zwykłą czapką i chcesz się wyróżnić z tłumu to na rynku są dostępne modele, w których pompon ma kolorowe futerko np. granatowa czapka w połączeniu z różowym futrzanym pomponem. Wybór należy do Ciebie!
102 produktów

Obejrzano 60 z 102 produktów