Kurtki narciarskie męskie, kolekcja lato 2024

348 produktów

Kurtki narciarskie męskie to ważny element sprzętu narciarskiego

Kurtki narciarskie stanowią bardzo istotną część ekwipunku każdego narciarza. Kurtki narciarskie męskie są tak samo istotne jak same narty, buty czy kask. Oprócz szykownego wyglądu są zaprojektowane tak, aby utrzymać ciepło, izolację, suchość i zapewnić ochronę przed żywiołami. Priorytetem jest zagwarantowanie Ci jak największego komfortu przez cały dzień na stoku. Dlatego warto przyłożyć do wyboru kurtki narciarskiej męskiej odpowiednią wagę. Jeśli chcesz dobrze wybrać dla siebie kurtkę narciarską, musisz zastanowić się, w jakich warunkach zazwyczaj jeździsz na nartach. Czy jeździsz na nartach w zimnym, suchym klimacie, czy też ośrodek narciarski, do którego się wybierasz znajduje się w ciepłym i wilgotnym klimacie? Na Allani.pl czeka na Ciebie bardzo szeroki wybór kurtek męskich – wśród nich każdy rodzaj kurtek narciarskich, przeglądając naszą kolekcję wybierz taki typ, jaki najbardziej pasuje do Twoich preferencji.

Rodzaje kurtek narciarskich męskich – jakie wybrać?

Kurtki narciarskie męskie 3w1 – składają się z wielu warstw w jednej kurtce. Posiadają one zewnętrzną warstwę, która chroni Cię przed warunkami atmosferycznymi i żywiołami. Wewnętrzna warstwa kurtki działa jako element izolacyjny i może być wykonana z polaru lub puchu. Warstwa wewnętrzna idealnie pasuje do warstwy zewnętrznej i może być zapinana na zatrzaski lub suwaki, co daje bardzo ciepłą i odporną na warunki atmosferyczne kombinację, która jest bardzo uniwersalna. Wszystkie warstwy możesz nosić razem w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Gdy pogoda jest łaskawsza, możesz je rozpiąć i warstwę zewnętrzną nosić samodzielnie np. w cieplejszy i bardziej słoneczny dzień, tak samo możesz postąpić w przypadku warstwy wewnętrznej. W jednej cenie zyskujesz zatem 3 kurtki – stąd też ich nazwa. Kurtki narciarskie męskie ocieplane – posiadają odporną na warunki atmosferyczne warstwę zewnętrzną, która utrzymuje Cię w suchości, a warstwy izolacyjne mogą być wykonane z polaru, puchu lub materiału syntetycznego. To kurtki doskonale dopasowujące się do ciała i wykorzystywane w warunkach niskich temperatur, kiedy ciało potrzebuje sporo ciepła podczas całego dnia na stoku. Kurtki narciarskie męski typu shell – są zazwyczaj wiatroszczelne, wodoodporne i wysoce oddychające, ale nie posiadają izolacji. Są bardzo lekkie i zapewniają maksymalną mobilność i swobodę ruchów, dlatego padają wyborem bardziej wytrawnych pasjonatów narciarstwa. Wybierane także w przypadku występowania wyższych temperatur. Niektórzy narciarze, na wypadek nagłego obniżenia temperatury powietrza, dobierają do niej dodatkowy izolator lub po prostu dodatkową warstwę ocieplenia. Istnieje także wariant soft shell, funkcjonujący wyłącznie jako kurtka na bardzo lekkie warunki pogodowe, często wykorzystywany tylko jako jedna z warstw ekwipunku narciarskiego.

W naszym serwisie kupisz kurtkę narciarską męską w dobrej cenie!

Dzięki Allani.pl masz możliwość nabycia markowej kurtki narciarskiej męskiej w znakomitej cenie – wystarczy, że przyjrzysz się naszym kodom promocyjnym, które aktywują naprawdę bardzo atrakcyjne zniżki. Pamiętaj także o naszych wyprzedażach: wystarczy jedno kliknięcie z boku ekranu, by zrobić przegląd kurtek męskich z wyprzedaży. U nas nie ma pośpiechu i presji czasu jak w sklepie stacjonarnym czy w galerii handlowej – a zasada funkcjonowania jest taka sama: wybierasz kurtkę najlepszych marek, polskich i zagranicznych ze sklepów, które aktywnie działają na naszym rynku. Zakupu dokonujesz w kilka chwil, w domowym zaciszu, ze spokojem, co wymiernie wpływa na Twój wybór.

Obejrzano 60 z 348 produktów