Plecaki męskie, zima 2022/2023

Modne plecaki męskie

Plecak to rodzaj sportowej torby wykonanej ze skóry lub tkaniny, która dzięki dwóm szelkom może być zakładana na ramiona. Istnieją także modele z lekkich materiałów, które posiadają wyłącznie jedną szelkę i mogą być noszone na jednym ramieniu. Największą zaletą plecaka jest oczywiście rozłożenie ciężaru, dzięki czemu możemy nosić spore bagaże, oraz po drugie swoboda ruchów - w przeciwieństwie do toreb, plecaki gwarantują nam wolne ręce. Istnieje wiele różnych modeli plecaków męskich, od najmniejszych, do których zmieszczą się jedynie osobiste drobiazgi, przez większe plecaki na laptopa i książki po duże, turystyczne ze stelażem.

Szczególnym rodzajem plecaka jest tornister, czyli usztywniona wersja, często wykonana ze skóry i przypominająca wyglądem męską teczkę typu aktówka. Tornister to nie tylko atrybut ucznia - eleganckie modele, wykonane z grubej, brązowej lub czarnej skóry albo zamszu mogą być ciekawym dodatkiem do męskiej stylizacji. Dodatkowo są bardzo praktyczne - świetnie sprawdzają się w celu przenoszenia rzeczy, które nie powinny być narażane na wstrząsy i zgięcia, takie jak dokumenty, laptop czy książki. Do miejskich zestawów w stylu tzw. smart casual świetnie pasować będą również modele wykonane z grubszej tkaniny, z takimi dodatkami jak metalowe sprzączki, kieszonki i skórzane paski. Jeśli jesteśmy minimalistami, wybierzmy jednolity plecak w ciemnym kolorze, np. czerń, granat lub brąz w połączeniu z brązową skórą. Nasze szalone, kolorowe outfity podreśli natomiast ciekawy wzór pasków, kropek lub roślinny deseń.

Plecaki dla mężczyzn

Plecaki to obecnie jeden z najpopularniejszych, męskich dodatków. Są wybierane głównie ze względu na niezwykłą praktyczność. Możemy w nich nosić spore ciężary, ręce pozostają wolne, a spakować możemy naprawdę sporo. Niestety mężczyźni często nie zwracają uwagi na ich estetykę i zapominają o kilku kluczowych zasadach doboru garderoby. Sportowy model, wykonany z poliestru, z paskami przeznaczonymi na przypięcie śpiwora czy karimaty to zdecydowanie nie najlepsze towarzystwo dla marynarki i skórzanych mokasynów. Jeśli jedziemy na wakacje, wybieramy się na górską wędrówkę czy chociażby weekendowy piknik, turystyczny plecak z nieprzemakającego materiału będzie jak najbardziej wskazany. Do pracy czy na spacer po mieście wybierzmy jednak coś mniej sportowego, a bardziej casualowego. Obecna oferta stylowych plecaków dla mężczyzn jest naprawdę spora i bez względu na preferowany styl z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Kolorowe, gładkie, z kieszonkami lub bez, a także eleganckie tornistry wykonane ze skóry - wszystko zależy od naszego gustu i oczywiście ekwipunku, który zamierzamy w nim nosić.
1627 produktów

Obejrzano 60 z 1627 produktów