Plecaki miejskie, kolekcja jesień 2022

Plecaki miejskie

Plecak to prawdziwy hit ostatnich sezonów! Fashionistki udowadniają, że może z powodzeniem zastąpić nam torebkę. Noszą go nie tylko do sportowych, ale też codziennych i eleganckich stylizacji. Miejskie plecaki podbijają modę uliczną. Największe domy mody poszerzyły swoją ofertę o niezwykle ciekawe i oryginalne modele, których cena sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy dolarów! Plecak nie jest już więc wyłącznie praktyczny. To naprawdę modne akcesorium, które może urozmaicić każdy look i przykuć uwagę.

Każdy z nas z pewnością miał w swoim życiu przynajmniej kilka plecaków. Zazwyczaj bardzo dobrze pamiętamy nasz pierwszy tornister, kiedy zaczynaliśmy szkołę. Był wówczas niezbędny, a na jego wybór rodzice poświęcili z pewnością dużo czasu. Plecaki są nam jednak potrzebne także i dziś - idealnie sprawdzają się na wycieczki, wakacyjne wyjazdy, całodzienne spacery po mieście, na siłownię… niektórzy noszą plecaki nawet do pracy! W zależności od przeznaczenia, różnią się między sobą wielkością, rodzajem materiału, ilością kieszonek itp. Klasyczne plecaki miejskie zazwyczaj mają pojemność do 30 litrów, są lekkie, bez stelaża i pasów biodrowych, które stosuje się w przypadku plecaków wycieczkowych i turystycznych.

Dlaczego plecak jest tak praktyczny? Przede wszystkim, nosząc go na plecach, nasze ręce pozostają swobodne. W przeciwieństwie do torebki, nie obciążamy mocno jednego ramienia lecz ciężar rozkłada się równomiernie na plecach. Dodatkowo, jeśli mamy przed sobą naprawdę długi dzień, planujemy np. zwiedzanie i zamierzamy zabrać ze sobą sporo rzeczy, pojemny plecak z wieloma kieszonkami będzie świetnym rozwiązaniem. Na pewno pomieści obszerny przewodnik, aparat fotograficzny, butelkę wody, portfel itp. Do wyboru mamy mnóstwo ciekawych wzorów i kolorów, dlatego też za pomocą plecaka będziemy mogły z powodzeniem podkreślić nasz styl i gust. W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się plecaki skórzane, zdobione ćwiekami czy kolorowymi kamieniami. Skóra może być lakierowana, przez co akcesorium to staje się niezwykle eleganckie i z powodzeniem możemy nosić je do wysokich szpilek czy kobiecej rozkloszowanej sukienki.
1730 produktów

Obejrzano 60 z 1730 produktów